IPARI VILLANYSZERELŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Fizikai munka / Szakmunka

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Megbízónk kisállateledelek gyártásával és forgalmazásával foglalkozó multinacionális, gyártó vállalat. Csapatukba keresünk új munkatársat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:
  • A termelésben lévő gépek/berendezések elektromos karbantartási feladatainak ellátása
  • A gyár területén a felmerülő karbantartási feladatok ellátása
  • Időszakos, megelőző karbantartási feladatok elvégzése az üzemi berendezéseken
  • Együttműködés a karbantartó munkatársakkal
Elvárások:
  • Középfokú villanyszerelő, elektromos karbantartó vagy hasonló releváns elektromos végzettség
  • Legalább 4 év hasonló területen gyártásban, ipari karbantartásban szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • Pontos, precíz munkavégzés
Előny:
  • Élelmiszeripari cégnél szerzett tapasztalat
  • Csomagológépek karbantartásában szerzett gyakorlat
Amit a cég kínál:
  • Bejárástámogatás
  • Versenyképes juttatási csomag (jelenléti bónusz, cafeteria, teljesítmény bónusz)
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Stabil, hosszútávú munkalehetőség
  • Három műszakos munkarend
Munkavégzés helye:
  • Csévharaszt
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk frissített, szakmai önéletrajzát!

Hasonló pozíciók

Fizikai munka / Szakmunka | Veszprém megye

Nemzetközi műanyagipari gyártóvállalat keresi ELEKTROMOS KARBANTARTÓ munkatársát. Ha szeretsz modern technológiával és gépekkel dolgozni, és stabil munkahelyet keresel, ez a Te lehetőséged! Munkavégzés helye: Berhida (Veszprém megye). Megközelítés autóval (az üzemanyag költséget a cég megtéríti!) NETTÓ BÉR: MINIMUM 320 EZER FORINT, műszak vállalásától függően!

A hirdetés lejár 10 nap múlva
Fizikai munka / Szakmunka | Pest megye

Partnerünk egy nemzetközi szinten piacvezető, innovatív holland gyártó cég. Budapesti székhelyű képviseletük bővítése miatt új munkatársat keres SZERVIZTECHNIKUS pozícióba.

A hirdetés lejár 8 nap múlva
Fizikai munka / Szakmunka | Fejér megye

Vonzanak a szakmai kihívások, és szívesen fejlesztenéd tovább tudásod egyedi gépgyártási területen? Biztos hátterű céget, bejelentett munkaviszonyt keresel, ahol megbecsülik a munkádat? Jelentkezz hozzánk VILLANYSZERELŐ pozícióba! Cégünk fő profilja csúcsminőségű, egyedi gépek-, szerszámok és berendezések gyártása és szervizelése külföldön és belföldön.