BÉRSZÁMFEJTŐ ÉS TB ÜGYINTÉZŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: HR / MUNKAÜGY

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Középfokú tanfolyam

Munkatapasztalat: 5-7 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Megbízónk élesztő és különféle sütőipari adalékanyagok gyártásával foglalkozik. Csapatuk bővítése miatt keresik új munkatársukat

munkakörbe.
Feladatok:
  • Havi rendszeres és hóközi bérszámfejtés NEXON rendszerben, hóközi kifizetések
  • Munkaidő nyilvántartás kezelése
  • TB kifizetőhelyi feladatok teljes körű ellátása
  • Letiltások és adókedvezmények feldolgozása
  • Főkönyvi feladás és banki utaló fájlok elkészítése
  • Havi, negyedéves, éves zárási munkálatok, kötelező adatszolgáltatások, bevallások, statisztikák elkészítése és határidőben történő beküldése
Elvárások:
  • TB- és bérügyintézői végzettség
  • Legalább 5 év tb- és bérügyintézői tapasztalat
  • Adó, TB- és munkaügyi jogszabályok naprakész ismerete
  • NEXON bér, Time és Cafeteria moduljainak magabiztos ismerete
Előny:
  • Termelő vállaltnál szerzett tapasztalat
  • Excel programban való jártasság
Juttatások:
  • Piacképes alapfizetés
  • Cafeteria, TB kifizetői átalány
  • Öngondoskodási juttatás
  • Karácsonyi jutalom
  • Bejárástámogatás
  • Szakmai továbbképzések, fejlődési lehetőség
Munkavégzés helye:
  • Budapest 22. kerület

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, jelentkezzen magyar nyelvű önéletrajzzal rendszerünkön keresztül!