ÉRTÉKESÍTŐ / IRODAVEZETŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM

Elvárt végzettség: Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Már szereztél tapasztalatot az ingatlanpiacon?
Szeretnél azonnal munkába állni?
Nyitott vagy az emberek felé?
Szeretnéd megalapozni a jövőd?

Akkor mi téged keresünk:

munkatársakat keresünk hosszú távra III. kerületi irodánkba.
Kelet-Közép-Európa legnagyobb ingatlanközvetítő cégcsoportja hivatást, karriert és hosszútávú lehetőségeket kínál!
Nálunk Te is lehetsz sikeres! Jelentkezz még ma!
Szolgáljuk az embereket. Szenvedélyünk az ingatlan.

A Duna House Csillaghegyi irodában arra törekszünk, hogy ügyfeleink minél elégedettebbek legyenek szolgáltatásainkkal és a kollégáink nyújtotta szakmaisággal.
Ha hiszel a minőségben, a szakmai profizmusban akkor a csapatunkban a helyed!

Hogy milyen előnyökkel jár, ha minket választasz?
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőséggel várunk 20 éves ingatlanpiaci tapasztalatunkkal
  • Hivatást kínálunk, amely akár aktív szakmai karriered végéig biztos megélhetést biztosíthat
  • Színes megbízásállományunknak köszönhetően használt és új ingatlanokkal is foglalkozhatsz, akár a luxus ingatlanok (Duna House Prime) szakértőjévé is válhatsz!
  • Akadémia 2.0 oktatói szakmát és gyakorlatban hasznosítható tudást biztosítanak számodra, továbbképzéseken, tréningeken fejlesztheted ismereteidet
  • A kollégák csapatként segítik a legújabb kollégákat, támogatással, együttműködéssel és tapasztalt mentorral várunk
  • Karrierprogramunk garancia arra, hogy kellő motivációd legyen folyamatosan fejlődni és egyre feljebb jutni a karrierlétrán

Feladatok amivel megbíznánk:
  • Megbízások felkutatása és kezelése
  • Kapcsolattartás meglévő és új ügyfelekkel
  • Ingatlanbemutatás potenciális vevőknek

Amit Tőled kérünk:
  • Iskolai végzettség legalább érettségi bizonyítvány
  • Az új elképzelések iránti nyitottság, kreativitás, nyitott gondolkodás
  • Az életen át tartó tanulásra való hajlandóság
  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Ha szereted a változatos munkavégzést, szeretsz emberekkel foglalkozni - és az emberek is szeretnek Téged - ha szeretnél segíteni az ügyfelek által  elképzelt álmok megvalósításában, ne késlekedj!
Csatlakozz hozzánk még ma!

Munkavégzés helye:
  • Budapest III.kerület
Készen állsz a sikerre? Akkor jelentkezz most! Valósítsd meg álmaidat, Mi segítünk!

Jelentkezz frissített önéletrajzod elküldésével!