MÉDIAKUTATÓ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: MARKETING / PR / MÉDIA

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Szeretnél egy stabilan működő, magyar tulajdonban lévő médiaügynökségnél dolgozni?

Kiváló analitikus készséggel és legalább 3 éves, médiakutatásban szerzett tapasztalattal is rendelkezel?

Magabiztosan használod az Excelt és az egyéb fontos iparági szoftvereket?

Emellett átfogó piaci ismeretekkel rendelkezel a médiatrendek vonatkozásában?

Amennyiben minden kérdésre igennel feleltél, jelentkezz, hiszen téged keresünk Megbízónk számára!

Mit lehet tudni Partnerünkről?

Partnerünk egy komplex szolgáltatásokat nyújtó reklám, PR és médiaügynökség a II. kerületben. Bővülő csapatukba keresünk most új munkatársat az alábbi pozíció betöltésére:

MÉDIAKUTATÓ
Milyen feladatok várnak Rád?
  • A médiatervezők napi munkájának támogatása, célcsoport specifikus elemzések készítése
  • Iparági szoftverek teljes körű használata (WDBA, Arianna, Gemius Explorer, AdexPlusXL, AdexSportXL)
  • Versenytársi riportok készítése, kampányadatok kiértékelése, piaci landscape és stratégiai anyagok összeállítása
Milyen elvárásoknak kell megfelelned a pozíció betöltéséhez?
  • Legalább 3 éves, médiakutatásban szerzett szakmai tapasztalat
  • Felsőfokú iskolai végzettség
  • Adatbáziskezelési ismeretek, haladó szintű Excel tudás
  • Kiváló analatikus és matematikai gondolkodás, ügyfélközpontú szemlélet
  • Átfogó piacismeret: médiatrendek, iparági szoftverek vonatkozásában
  • Szakmai érdeklődés, tanulás iránti nyitottság
Milyen juttatások várnak a munkádért cserébe?
  • Tapasztalathoz illeszkedő alapbér + 13. havi bér
  • BKV bérlet
  • AYCM sportpass
  • Home office lehetőség
Amennyiben felkeltette a pozíció az érdeklődésed, várjuk jelentkezésed szakmai önéletrajzoddal rendszerünkön keresztül!

Munkavégzés helye: Budapest, II. kerület