KÖNYVELŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: PÉNZÜGY / SZÁMVITEL / KONTROLLING

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Középfokú tanfolyam

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Német Középfok szóban és írásban vagy Angol Középfok szóban és írásban

Partnerünk osztrák tulajdonú, másodlagos nyersanyag feldolgozással,

kereskedelemmel, belföldi- és nemzetközi szállítmányozással, teljes

körű hulladékgazdálkodással foglalkozó társaság.

Csapatukba keresünk jelenleg új munkatársat, az alábbi pozícióba:

KÖNYVELŐ

Feladatok:
  • Számlázás
  • Bankkönyvelés
  • Pénztárkönyvelés
  • Bejövő számlák könyvelése
  • Átutalás
  • Egyéb analitikus könyvelési munkák
  • Pénztár helyettesítés
  • Havi zárásokban való aktív részvétel
Az álláshoz tartozó elvárások:
  • Szakirányú végzettség
  • Könyvelési területen szerzett 1-3 év tapasztalat
  • Német vagy angol nyelv középfokú ismerete
  • MS- Office ismerete, kiemelten Excel
  • Kiváló szervező- és problémamegoldó képesség
  • Rugalmasság
  • Terhelhetőség
  • Önálló munkavégzés
  • Jó kommunikációs készség
Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
  • SAP pénzügyi és controlling moduljának az ismerete
Amit kínálnak:
  • Sokoldalú munka egy stabil, folyamatosan növekvő cégnél
  • Bérezés megegyezés szerint
 Munkavégzés helye:
  • Budapest, IX. kerület
Kezdés várható időpontja:
  • Azonnal
Jelentkezési határidő:
  • 2020. október 8.
Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, JELENTKEZZEN szakmai önéletrajza csatolásával!

PÉNZÜGY / SZÁMVITEL / KONTROLLING | Jász-Nagykun-Szolnok megye

Ügyfelünk Európa gépészeti iparának legnagyobb részegység beszállítója. Termelési kapacitásokkal Finnországban, Észtországban, Lengyelországban, Magyarországon és Szlovákiában rendelkeznek. Szolgáltatási portfóliójukat alkotják a hegesztett alkatrészek és szerkezetek, kezelő kabinok, a gépek összeszerelése és kulcsrakész szállítása. A minőségi hegesztésen túl modern gépparkjuknak köszönhetően többféle megmunkáló tevékenységet is nyújtanak a megrendelőik megelégedésére, legyen szó forgácsolásról, felületkezelési és szerelési munkáról. Főbb gyártási kapacitásaik: DARABOLÁS, HAJLÍTÁS, MEGMUNKÁLÁS, FELÜLETKEZELÉS. Világszerte 2600 alkalmazottal dolgoznak. Magyarországon a gyártási létszám 420 - 430 fő. A könyvelői csapatba keresünk FŐKÖNYVELŐ munkatársat, aki segíti a vállalat könyvelési folyamatait.

A hirdetés lejár 36 nap múlva
PÉNZÜGY / SZÁMVITEL / KONTROLLING | Heves megye

Megbízónk proto- és kissorozatú nyomtatott áramkör gyártására specializálódott vállalat. Pénzügyi csapatukba keressük most az új kollégát FŐKÖNYVELŐ pozícióba.

A hirdetés lejár 22 nap múlva
PÉNZÜGY / SZÁMVITEL / KONTROLLING | Zala megye

Ügyfelünk egy több, mint 100 évvel ezelőtt alapított svéd cégcsoport magyarországi képviselete, amely Magyarországon kívül 9 egyéb országban képviselteti magát. Az utóbbi években hazánk egyik LEGMODERNEBB NYOMDÁJÁVÁ fejlődött. A cég több mint 200 alkalmazottjával az ország egyik legismertebb és elismertebb munkaadója. Számukra keresünk most SENIOR KÖNYVELŐT.

A hirdetés lejár 21 nap múlva