ÉRTÉKESÍTÉSI ÜGYINTÉZŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM

Elvárt végzettség: Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Magyarország vezető szárazépítési és szigeteléstechnikai kereskedelmi cége, budapesti telephelyére

munkakörbe keres kollégákat.
Partnereinknek csak a legjobbat kívánjuk nyújtani mind a termékeink minőségét mind a szolgáltatásaink színvonalát tekintve. Cégünk 100%-ban magyar tulajdonú. Országos hálózatunknak és web áruházainknak köszönhetően teljes lefedettséggel rendelkezünk a magyar piacon.

Feladatok:
  • árajánlat készítés szállítólevél, számla kiállítása és koordinálása
  • beérkező számlák bevételezése, ellenőrzése
  • megrendelések kezelése, lebonyolítása
  • gyors, készséges vevőkiszolgálás, műszaki tanácsadás
  • szakmai fórumok és partnertalálkozók szervezésében való részvétel
  • aktív kapcsolattartás személyesen, telefonon és e-mailben a partnerekkel

Elvárások:
  • középfokú végzettség
  • kereskedelemben szerzett tapasztalat
  • MS Office programok biztos ismerete
  • magabiztos fellépés, önállóság, logikus gondolkodás
  • kiváló kommunikációs-, kapcsolatteremtő és problémamegoldó készség

Előny:
  • német és / vagy angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány
  • építőanyag kereskedelemben szerzett szakmai gyakorlat

Amit kínálunk:
  • szakmai elörelépési lehetőség
  • hosszú távú munka
  • fiatalos, rugalmas, segítő kollektíva
  • sokrétű, kihívásokkal teli munkakör
  • folyamatos képzések, gyárlátogatások

Munkavégzés helyei:
  • Budapest, IX. kerület
Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődésed, pályázz magyar nyelvű önéletrajzzal, a fizetési igényed megjelölésével és küld el motivációs leveled!

Hasonló pozíciók

ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM | Budapest

Szeretnél egy dinamikusan fejlődő, családias hangulatú vállalatnál dolgozni, ahol megbecsülik a munkád? Rendelkezel legalább 5 éves, kereskedelmi területen szerzett szakmai tapasztalattal? Magabiztosan kommunikálsz szóban és írásban egyaránt? Könnyedén boldogulsz az Excel táblázatokkal is? Emellett egy logikus, komplex gondolkodású, összetett feladatok megoldására képes személy vagy? Amennyiben minden kérdésre igennel feleltél, JELENTKEZZ, hiszen ez a pozíció csak Rád vár! Mit lehet tudni Megbízónkról? Partnerünk egy stabilan növekvő, családias légkörű vállalat. Profilját tekintve logisztikai segédanyagok és biztonsági eszközök kereskedelmével és márkaképviseletével foglalkozik. Bővülő csapatukba keresünk most új munkatársat az alábbi pozíció betöltésére: SENIOR KERESKEDELMI MUNKATÁRS

A hirdetés lejár 6 nap múlva
ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM | Győr-Moson-Sopron megye

Magyarország vezető szárazépítési és szigeteléstechnikai kereskedelmi cége, győri telephelyeire ÉRTÉKESÍTÉSI ÜGYINTÉZŐ munkakörbe keres kollégákat. Partnereinknek csak a legjobbat kívánjuk nyújtani mind a termékeink minőségét mind a szolgáltatásaink színvonalát tekintve. Cégünk 100%-ban magyar tulajdonú. Országos hálózatunknak és web áruházainknak köszönhetően teljes lefedettséggel rendelkezünk a magyar piacon.

A hirdetés lejár 13 nap múlva
ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM | Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Magyarország vezető szárazépítési és szigeteléstechnikai kereskedelmi cége, nyíregyházi telephelyére ÉRTÉKESÍTÉSI ÜGYINTÉZŐ munkakörbe keres kollégákat. Partnereinknek csak a legjobbat kívánjuk nyújtani mind a termékeink minőségét mind a szolgáltatásaink színvonalát tekintve. Cégünk 100%-ban magyar tulajdonú. Országos hálózatunknak és web áruházainknak köszönhetően teljes lefedettséggel rendelkezünk a magyar piacon.

A hirdetés lejár 24 nap múlva