IT RENDSZERSZERVEZŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Felsőfokú tanfolyam Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Ügyfelünk webfejlesztéssel és üzemeltetéssel foglalkozó számítástechnikai cég és jelenleg fiatalos dinamikus csapatba munkatársat keres bővülés céljából a következő pozícióba:

Feladatok:

  • Új projektek, folyamatok elemzése, dokumentációk készítése (funkcionális specifikációk, folyamatleírások készítése),
  • Meglévő folyamatok, szoftverek dokumentálása, új folyamatok kialakítása és tervezése az ügyfelek igényeinek megfelelően,
  • Kapcsolattartás és rendszeres egyeztetés az ügyfelekkel,
  • Informatikai tesztelések előkészítése, felügyelete,
  • Tesztdokumentáció készítése/készíttetése, tesztelés.

Elvárások:

  • Felsőfokú informatikai és/vagy gazdasági és/vagy műszaki végzettség,
  • Funkcionális specifikáció készítésében szerzett tapasztalat,
  • Jó analitikus, problémamegoldó képesség, rendszerszemlélet,
  • Kiváló kommunikációs, kapcsolatteremtő készség,
  • Eredményorientált szemlélet,
  • Önálló munkavégzés és proaktivitás,
  • Aktív részvétel csapatmunkában,
  • Szoftverfejlesztési és tesztelési módszertanok ismerete,
  • SQL, adatbázis tervezés, lekérdezések készítése.

Előnyt jelent:

  • Projektvezetési módszertanok ismerete, JIRA ismerete,
  • UML ismeretek.

Amit ajánlunk:

  • Tapasztalatnak megfelelő, versenyképes bérezés,
  • Folyamatos fejlődési lehetőség,
  • Lehetőség komplex ötletek megvalósítására,
  • Kiváló légkör egy dinamikus csapatban,
  • Modern irodai környezet, korszerű munkaállomások,
  • Stabil háttérrel rendelkező vállalat, hosszú távú munkalehetőség,
  • All You Can Move SportPass,
  • Saját használatú telefon,
  • Privát egészségbiztosítási csomag .

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, jelentkezzen magyar nyelvű szakmai önéletrajzával a rendszerünkön keresztül!

Hasonló pozíciók

INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ | Budapest

Szívesen dolgozna Magyarország egyik legkiválóbb infokommunikációs szolgáltatásokat nyújtó vállalatánál? Van tapasztalata Voice alapú (Unify, Cisco, Avaya, Ericsson vagy Alcatel) rendszerek telepítésében és karbantartásában? Emellett magabiztosan kommunikál angolul / németül is? Ha minden kérdésre igennel felelt, jelentkezzen, hiszen ez a pozíció Önre vár! Pályakezdők jelentkezését is várjuk abban az esetben, ha rendelkezik villamosmérnöki diplomával, és kiemelten érdeklődik a távközlési rendszerek iránt. Mit lehet tudni Megbízónkról? Partnercégünk egy multinacionális, informatikai és infokommunikációs szolgáltatások nyújtásával foglalkozó vállalat. Bővülő csapatukba keresünk most új munkatársat az alábbi pozíció betöltésére: RENDSZERMÉRNÖK (VOICE ALAPÚ RENDSZEREK)

A hirdetés lejár 22 nap múlva
INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ | Pest megye

Our partner is a company with an international background who provide technical payment services to their clients on a global level. They aim to connect real-life needs with smart digital solutions, helping their customers in a variety of industries. With the help of their self-developed banking transaction solution, they ensure efficient and secure cash flows for international and domestic companies. There are currently 28 main colleagues working at their headquarters in Budapest, and now we are looking for a new colleague in their expanding team as a IMPLEMENTATION ENGINEER

A hirdetés lejár 16 nap múlva