ÉRTÉKESÍTŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM

Elvárt végzettség: Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Ha szeretsz kommunikálni és kreatív vagy, ha szeretnél egy fiatalos környezetben médiával és reklámokkal foglalkozni, akkor Téged keresünk!

Megbízónk  komplex megoldásokat biztosítanak médiatervezés és a felületvásárlás területén egyaránt.

Számukra keresünk új munkatársat

ÉRTÉKESÍTŐ
pozícióba.
Megbízónk egy kommunikációs és média ügynökség, komplex megoldásokat valósítanak meg médiatervezés és a vásárlás területén egyaránt. Megoldásaikat egyedi igények alapján alakítják ki ügyfeleik számára, így fontos számukra, hogy csapatukat kreatív és proaktív munkatársakkal bővítsék.

Ha mindig is lenyűgözött a média és reklámok sokszínűsége és örömmel lennél egy fiatalos, dinamikus csapat tagja akkor jelentkezz hozzájuk!

Feladatok, amik rád várnak:
  • Országos médiafelületek értékesítése
  • Új ügyfelek felkeresése, meglévő ügyfelekkel való aktív kapcsolattartás
  • Egyéb adminisztrációs feladatok ellátása

Mit szeretnének tőled?
  • Rendelkezz min. középfokú végzettséggel
  • Legyen affinitásod az értékesítéshez
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtési képesség, kreativitás
  • Meglátásaiddal járul hozzá a cég sikeréhez
  • Számítógépes ismeretek

Előny:
  • Ha rendelkezel néhány év hasonló munkakörben  szerzett tapasztalattal, otthonosan mozogsz a értékesítés és média  világában

Amit kínálnak:
  • Fix alapbér +  magas jutalék + kiemelkedő prémiumrendszer
  • Tréningek, szakmai továbbképzések
  • Fiatalos csapat, családias környezet

Munkavégzés helye:
  • Budapest

Amennyiben úgy érzed Téged keres partnerünk erre a pozícióra, úgy várjuk frissített önéletrajzodat és jelentkezésedet honlapunkon keresztül! Jelszó: Mit veszíthetsz?

Hasonló pozíciók

MARKETING / PR / MÉDIA | Budapest

Partnerünk egy magyar hátterű, több éve a piacon tevékenykedő, gyorsan fejlődő reklámügynökség média divíziója. Kihívásokkal teli médiakampányaik mellett már csak a csapatuk összetartása, humora jobb. Fiatalos környezet, inspiratív közeg, kutyabarát, menő iroda jellemzi őket. Már csak Te hiányzol, aki precízen segíti mindennapi munkájukat! Bővülő csapatukba keresünk a következő pozícióba munkatársat: JUNIOR KAMPÁNYMENEDZSER

A hirdetés lejár 25 nap múlva