BELSŐ MŰSZAKI ÉRTÉKESÍTŐ MUNKATÁRS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Középfokú tanfolyam Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Értékesítési vénád eddigi eredményeid alapján megkérdőjelezhetetlen?

Van tapasztalatod műszaki termékek ismeretében, akár értékesítésében?

Szívesen lennél egy olyan csapat része, ahol kamatoztathatod és fejlesztheted eddigi tudásod?

Ha a fenti kérdésekre Igennel válaszoltál, mindenképp érdemes tovább olvasnod!

Partnerünk  dinamikus növekedéssel a legnagyobb térfogat-kiszorításos szivattyú-forgalmazóvá lépett elő Európában. Jelenleg 21 országban van képviselete, illetve szervizhálózata.

Az ő csapatukba keresünk most új kollégát az alábbi pozícióba:

 ÉRTÉKESÍTÉST TÁMOGATÓ/BELSŐ ÉRTÉKESÍTŐ MUNKATÁRS (MŰSZAKI TERÜLET)

Feladatok:
  • Budapest és vonzáskörzetében a cég által forgalmazott termékek és szolgáltatások értékesítése
  • Ajánlatok készítése az előírt időre és formában (műszaki és kereskedelmi szempontból is korrekt, befejezett, professzionális módon elkészítve)
  • A vevőktől érkező összes ajánlatkérés hatékony és gyors kezelése, szükség esetén tárgyalások kezdeményezése a vevőkkel
  • A cég irányelveinek és folyamatainak teljes megértése
  • Vevőnyilvántartás (CRM) naprakészen tartása
  • Az értékesítők azonnali és a teljesség igényével való tájékoztatása minden, a vevőkkel, ajánlatkéréssel kapcsolatos változásról
  • Megrendelések pontos elkészítése, és továbbítása a vállalati folyamatok szerint
  • Az irodában felmerülő hiányosság felismerése és javaslattétel azok megoldására
  • Jó csapatmunka kialakítása a kollégákkal

Elvárások:

  • Középfokú műszaki végzettség
  • Műszaki termékek területén szerzett tapasztalat, amelyhez alapos, műszaki szemléletmód társul
  • Ipari felhasználású termékek értékesítési területén szerzett szakmai tapasztalat (előny)
  • Kommunikációképes írásbeli angol nyelvtudás
  • MS Office ismeretek
  • Rugalmas, kitartó személyiség
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Gyors reakcióképesség

Juttatás:

  • Alapbér+ év végi prémium
  • Stabil vállalati háttér
  • Kihívást jelentő szakmai feladatok
  • Fejlődési lehetőség
  • Szükséges munkaeszközök biztosítása

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Amennyiben felkeltette a pozíció az érdeklődésed, várjuk jelentkezésed szakmai önéletrajzod csatolásával!

Hasonló pozíciók

ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM | Budapest

A Beck & Partners egy jól ismert munkaerő-közvetítő cég, amely évről évre nagyobb szeletet hasít ki a hazai munkaerő-közvetítői piac teljes forgalmából. Egy olyan lelkes, legalább 3 év szolgáltatás értékesítés területén szerzett tapasztalattal rendelkező kollégát keresünk most saját csapatunkba, aki szeretne hosszútávon az értékesítésben eredményeket elérni.

A hirdetés lejár 4 nap múlva

Érdekelnek az értékesítési és logisztikai folyamatok? Rendelkezel műszaki és/vagy építőipari értékesítésben szerzett tapasztalattal? Jól megy a kommunikáció és a kapcsolattartás az ügyfelekkel? Amennyiben IGEN, olvass tovább, mert TÉGED keresünk! Partnerünk automatikus bejárati rendszerek (tolóajtók, forgóajtók, légfüggönyök) forgalmazásával foglalkozó cég, és a XXII. kerületi irodájukba keresnek új csapattagot az alábbi pozíció betöltésére:

A hirdetés lejár 17 nap múlva

Szeretnél egy dinamikusan fejlődő, családias hangulatú vállalatnál dolgozni, ahol megbecsülik a munkád? Rendelkezel legalább 5 éves, kereskedelmi területen szerzett szakmai tapasztalattal? Magabiztosan kommunikálsz szóban és írásban egyaránt? Könnyedén boldogulsz az Excel táblázatokkal is? Emellett egy logikus, komplex gondolkodású, összetett feladatok megoldására képes személy vagy? Amennyiben minden kérdésre igennel feleltél, JELENTKEZZ, hiszen ez a pozíció csak Rád vár! Mit lehet tudni Megbízónkról? Partnerünk egy stabilan növekvő, családias légkörű vállalat. Profilját tekintve logisztikai segédanyagok és biztonsági eszközök kereskedelmével és márkaképviseletével foglalkozik. Bővülő csapatukba keresünk most új munkatársat az alábbi pozíció betöltésére: SENIOR KERESKEDELMI MUNKATÁRS