SZOFTVERMÉRNÖK (BANKI SZEGMENS)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Partnerünk egy nemzetközi hátterű vállalat hazai cégcsoportja, akik fizetéstechnikai szolgáltatásokat nyújtanak globális szinten partnereik számára. Céljuk, hogy összekapcsolják a valós igényeket az intelligens digitális megoldásokkal, segítve ügyfeleiket a különféle iparágakban. Saját fejlesztésű banki tranzakciós megoldásuk segítségével hatékony és biztonságos megoldásokat biztosítanak a nemzetközi és a hazai vállalatok számára.

Jelenleg 28 fő kolléga dolgozik budapesti központjukban, bővítés miatt keressük számukra az új munkatársat

SZOFTVERMÉRNÖK
pozícióba.
A munkatárs feladatai lesznek:
  • Szoftverproblémák diagnosztizálása, a probléma forrásainak lokalizálása, a hibák azonosítása
  • SmartVista (saját fejlesztésű, díjnyertes termék) termékek telepítése
  • Ügyfelek tájékoztatása a szoftvertermékek karbantartásához és frissítéséhez szükséges lépésekről
  • Segítség a SmartVista termékek és a telepítési utasítások dokumentálásában
  • Új frissítesek kezelése, tesztek lefuttatása
  • Szoftverek távoli és helyszíni támogatás
Elvárások:
  • 3+ év tapasztalat szoftverfejlesztés/support banki, pénzügyi, fizetéstechnikai területen
  • SQL/PSQL ismeret (srciptek írásában szerzett tapasztalat szükséges)
  • Magabiztos felhasználó szintű Unix/Linux operációs rendszer ismeretek
  • ISO8583, SOAP ismeretek
  • Elektronikus fizetéstechnikai, bankkártya technológiai alapelvek ismeretek
  • Tapasztalat különböző tesztelő eszközök használatában (MAS, VTS)
  • Angol nyelvtudás – középszint
Előny:
  • C programnyelvek ismerete
  • J2EE ismeret
  • Oracle, Unix elvégzett tanúsítványok
Amit a cég kínál:
  • Hosszútávú munkalehetőség egy stabil vállalati környezetben
  • Nemzetközi környezet, ugyanakkor családias légkör
  • Fejlődési lehetőség
  • Kiemelkedő alapbér
  • Home office lehetőség
Munkavégzés helye:
  • Budapest, 13. kerület

Amennyiben érdekes számodra a lehetőség, úgy várjuk frissített önéletrajzod elküldését honlapunkon keresztül!

Hasonló pozíciók

INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ | Budapest

PHP FEJLESZTŐK FIGYELEM! Rendelkezel PHP ismeretekkel? Szívesen dolgoznál egy olyan vállalatnál, amely nagy látogatottságú oldalakat fejleszt, így a munkád számos emberhez elérhet? Úgy gondolod, kiemelten kreatív, lendületes és jó munkamorállal rendelkező személy vagy? Ha minden kérdésre igennel feleltél, JELENTKEZZ, hiszen téged keresünk! :) PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!

A hirdetés lejár 23 nap múlva

PHP FEJLESZTŐK FIGYELEM! Több éves tapasztalattal rendelkezel PHP fejlesztésben? Szívesen dolgoznál egy olyan vállalatnál, amely nagy látogatottságú oldalakat fejleszt, így a munkád számos emberhez elérhet? Úgy gondolod, kiemelten kreatív, lendületes és jó munkamorállal rendelkező személy vagy? Ha minden kérdésre igennel feleltél, JELENTKEZZ, hiszen téged keresünk! :)

A hirdetés lejár 2 nap múlva

Ügyfelünk egy több, mint 10 éve működő, informatikai szolgáltató cég. Extrém terhelésű rendszereket fejlesztenek és üzemeltetnek. Bővülő csapatukba keresünk most a következő pozícióba szakembert: PHP FEJLESZTŐ (WORDPRESS TAPASZTALATTAL)

A hirdetés lejár 12 nap múlva