EHS KOORDINÁTOR

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: MUNKA-/KÖRNYEZET-/TŰZVÉDELEM

Elvárt végzettség: Középfokú tanfolyam

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Angol Kommunikációs/Társalgási szint

Megbízónk csapatának további bővítéséhez keresünk

EHS KOORDINÁTORT

CÉGÜNKRŐL:

Munka-, tűz- és környezetvédelmi szolgáltatóként dolgozunk országszerte és már külföldön is
Referenciáinkat főleg a multinacionális cégekkel történő közvetlen együttműködés teszi ki
Folyamatos EHS és üzletfejlesztések jellemzik a cégcsoportot
3 kedvenc szavunk: csapat, biztonság, fejlődés
Idén ünnepeljük 13. születésnapunkat!
Közel 50 fős csapattal dolgozunk

AMIT RÁD BÍZNÁNK:
  • biztonsági és egészségvédelmi koordinátor napi munkájának támogatása
  • munkavédelmi oktatások megtartása
  • részvétel a napi, heti EHS auditokon
  • kivitelezési helyszín ellenőrzése munkavédelmi szempontból
  • koordinációs értekezletek levezetése
  • munkavédelmi dokumentációk készítése
  • munkabalesetek kivizsgálása, jelentése, jegyzőkönyv készítése
  • a megrendelő vezetésének folyamatos tájékoztatása, jelentések készítése
  • megrendelőkkel és alvállalkozókkal való kapcsolattartás
  • egyéb szakmai feladatok

AMIT KÉRÜNK:
  • munkavédelmi végzettség
  • kommunikáció képes angol nyelvtudás
  • elhivatottság a szakma iránt
  • konfliktuskezelési képesség
  • rugalmasság
  • kreatív gondolkodásmód
  • utazási hajlandóság
  • B kategóriás jogosítvány és saját gépjármű
  • felhasználói szintű felhasználói ismeretek: MS Office, kiemelten MS Excel/Outlook

AMI ELŐNYT JELENT A MUNKAVÉGZÉSHEZ:
  • kivitelezési területen szerzett, releváns tapasztalat
  • munkavédelmi szakemberi/szakmérnöki végzettség
  • tűzvédelmi végzettség

AMIT KÍNÁLUNK:
  • versenyképes alapfizetés, teljesítmény prémium és túlóra elszámolás
  • béren kívüli juttatási csomag
  • szükség esetén utazási költség - gépjármű, munkába járás -  támogatása
  • céges telefon, notebook
  • hosszú távú projekt(ek), támogató környezet
  • dinamikus csapat

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
  • Budapest és Pest megye
Ha szeretnél multinacionális környezetben tapasztalatot szerezni, jelentős kivitelezési projekteken részt venni, és megfelelsz a fent leírtaknak, küldd el önéletrajzod!

Hasonló pozíciók

ÉPÍTŐIPAR / INGATLAN | Budapest

Megbízónk 2002 óta folyamatosan és sikeresen működik a magyar építőipari kivitelezés piacán, 100%-ban magyar tulajdonú társaságként. Tevékenységük főként a közbeszerzések területére terjed ki, ezzel párhuzamosan szívesen építenek, felújítanak befektetőknek és magánszemélyeknek egyaránt. ELŐKÉSZÍTŐ MÉRNÖK pozícióba keresünk számukra új kollégát.

A hirdetés lejár 28 nap múlva