MŰSZAKI ÉRTÉKESÍTÉS TÁMOGATÓ MUNKATÁRS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Alapfok szóban és írásban

Érdekelnek az értékesítési és logisztikai folyamatok?

Rendelkezel műszaki és/vagy építőipari értékesítésben szerzett tapasztalattal?

Jól megy a kommunikáció és a kapcsolattartás az ügyfelekkel?

Amennyiben IGEN, olvass tovább, mert TÉGED keresünk!

Partnerünk automatikus bejárati rendszerek (tolóajtók, forgóajtók, légfüggönyök) forgalmazásával foglalkozó cég, és a XXII. kerületi irodájukba keresnek új csapattagot az alábbi pozíció betöltésére:

Milyen feladatok várnak Rád?

  • Vállalati CRM rendszer kezelése, árajánlatok készítése,
  • Értékesítési és projekt dokumentáció összeállítása, általános irodai és adminisztratív feladatok ellátása,
  • Piackutatás,
  • Kapcsolattartás meglévő és új ügyfelekkel telefonon és írásban,
  • Raktári folyamatok kezelésének és adminisztrálásának támogatása,
  • Részvétel az áru átvételi és kiadási folyamatokban írásban.

Mi jár a munkádért cserébe?

  • Tapasztalatnak megfelelő bérezés,
  • Cafeteria,
  • Éves bónusz,
  • Céges telefon internethasználattal,
  • Családias hangulat, mégis multinacionális környezet,
  • Összetartó, barátságos csapat,
  • Hosszú távú munkalehetőség.

Várjuk jelentkezésedet, ha rendelkezel az alábbiakkal:

  • Középfokú iskolai (logisztikai/műszaki/kereskedelmi) végzettség,
  • Műszaki és/vagy építőipari értékesítésben szerzett legalább 2-3 év vagy 1-2 év összefüggő tapasztalat,
  • Műszaki és/vagy építőipari gyakorlat,
  • Angol nyelv alapfokú ismerete szóban és írásban,
  • MS Office felhasználói szintű ismerete,
  • Önálló munkavégzési- és problémamegoldó készség,
  • Következetes munkavégzés, és csapatszellem.

A pozíció betöltéséhez előnyt jelent:

  • Felsőfokú iskolai végzettség (logisztikai, műszaki, kereskedelmi)

Munkavégzés helye:

  • Budapest, XXII. kerület

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésed, jelentkezz magyar nyelvű szakmai önéletrajzoddal a rendszerünkön keresztül!

Hasonló pozíciók

ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM | Budapest

Az értékesítési vénád nem kérdéses eddigi eredményeid alapján? Szívesen kamatoztatnád ezt a tudást, de a saját szakmai fejlődésed sem téveszted szem elől? Az ügyfélközpontúságot, eredményorientáltságot elengedhetetlennek tartod a munkavégzéshez? Kihívásként éled meg az új partnerek, projektek, üzleti lehetőségek felkutatását? Amennyiben a feltett kérdésekre IGENNEL válaszoltál, jelentkezz, Téged keresünk! Partnerünk a megoldásértékesítés egyik szegmensének kiemelkedő résztvevője, műszaki megoldásaikkal több, mint 10 éve szolgálják ki ügyfeleiket. Csapatuk bővítése céljából keresik új csapattársukat az alábbi pozícióba: ÉRTÉKESÍTŐ

A hirdetés lejár 37 nap múlva
ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM | Bács-Kiskun megye

Megbízónk hegesztő- és plazmavágó berendezések, autogéntechnikai eszközök forgalmazásával, valamint hegesztőgépek szervizelésével és időszakos karbantartásával foglalkozó magyar tulajdonú vállalat. Bővítés céljából keresünk számukra új munkatársat TERÜLETI KÉPVISELŐ (MŰSZAKI TERÜLET) pozícióba.

A hirdetés lejár 7 nap múlva
ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM | Pest megye

Megbízónk fő profilja a szünetmentes áramellátó berendezések, és komplett rendszerek forgalmazása, valamint ehhez kapcsolódóan szaktanácsadás, telepítés, országos szervizszolgáltatás nyújtása. Büszkék arra, hogy műszaki termékeikkel, szolgáltatásaikkal Magyarországon több világviszonylatban is piacvezető cégnek nyújtanak stabil támogatást. Számukra keresünk most új munkatársat SENIOR MÉRNÖK ÉRTÉKESÍTŐ pozícióba.

A hirdetés lejár 1 nap múlva