WEBDESIGNER

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Informatika / Telekommunikáció

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Van legalább egy éves, weboldalak grafikai tervezésében szerzett szakmai tapasztalatod?

Szívesen dolgoznál egy olyan vállalatnál, amely nagy látogatottságú oldalakat fejleszt, így a munkád számos emberhez elérhet?

Úgy gondolod, kiemelten kreatív, lendületes és jó munkamorállal rendelkező személy vagy?

Ha minden kérdésre igennel feleltél, JELENTKEZZ, hiszen téged keresünk!

Partnerünk webfejlesztéssel és üzemeltetéssel foglalkozó számítástechnikai cég, új munkatársat keres az alábbi pozícióba:

GRAFIKUS/WEBDESIGNER
A Rád váró feladatok:
  • Responsive weboldalak tervezése és kivitelezése
Te leszel a megfelelő jelölt a pozícióra, ha rendelkezel az alábbiakkal:
  • CSS 3, HTML 5 ismerete
  • Java script ismerete
  • React (^16.8) ismerete
  • Adobe Photoshop és Adobe Illustrator teljeskörű használata
  • Képesség több feladat önálló ellátására
  • Webet érintő referencia
Előnyként szolgál:
  • Prototípus készítő rendszerek ismerete (Just in mind, UXPin)
  • Wordpress vagy más CMS rendszer ismerete
  • SCSS, JSS ismerete
  • UX/UI tervezési gyakorlat
  • Elementor, Elementor PRO, Elementor add ons ismerete és használata a gyakorlatban
  • Materal UI (Hooks, SSR)
  • Google Analytics
  • Minimum 1 éves munkatapasztalat
Juttatás:
  • Versenyképes fizetés
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Lehetőség komplex ötleteid megvalósítására;
  • Kiváló légkör egy dinamikus csapatban;
  • Modern irodai környezet, korszerű munkaállomások
  • Stabil háttérrel rendelkező vállalat, hosszú távú munkalehetőség
  • All You Can Move SportPass
  • Saját használatú telefon
  • Privát egészségbiztosítási csomag
Munkavégzés helye:
  • Budapest, VI. kerület
Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődésed, várjuk jelentkezésed fényképes önéletrajzoddal,  valamint PORTFÓLIÓD csatolásával!

Hasonló pozíciók

Marketing / PR / Média | Budapest

Szeretnél egy stabil működésű, családias hangulatú digitális ügynökségnél dolgozni? Releváns szakmai tapasztalattal rendelkezel weboldalak optimalizálásában, elemzésében és tervezésében? Emellett a big data management sem ismeretlen terület számodra? Olyan céget keresel, ahol ezt a szakmai tudásodat kiválóan tudnád kamatoztatni, önálló döntéseket hozhatnál meg a szakterületeden, de emellett a szakmai fejlődésedre is odafigyelnének? Amennyiben minden kérdésre igennel feleltél, jelentkezz, hiszen téged keresünk Megbízónk számára! Partnerünk egy magyar tulajdonban lévő, családias létszámmal működő integrált digitális ügynökség. Bővülő csapatukba keresünk új kollégát az alábbi pozíció betöltésére: CRO SPECIALISTA

A hirdetés lejár 40 nap múlva