SENIOR LINUX RENDSZERMÉRNÖK

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ

Pozíciószint: Specialista

Elvárt végzettség: Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Alapfok szóban és írásban

Érdekel a technológia világa ,de ugyanakkor emberközpontú munkahelyet keresel ?

Magyarország egyik intenzíven fejlődő, szerverbérléssel, üzemeltetéssel és hosztinggal foglalkozó vállalatához keresünk új kollégát Budapest szívében található irodájukba

SENIOR  RENDSZERMÉRNÖK

pozícióba.

Közös céljuk megvalósításához az alábbiakkal járulhatsz hozzá :

  • Linux szerverek ( fizikai , virtuális ) menedzselése, karbantartása, mentése
  • Alkalmazások futtatókörnyezetének szerver oldali üzemeltetése
  • Informatikai hálózat üzemeltetése, konfigurálása
  • HA rendszerek üzemeltetése
  • Hozzáférés-, jogosultságkezelés, incidens kezelés
  • IT védelmi rendszer, tűzfal karbantartása
  • Általános support tevékenység ellátása

A következők tesznek téged különlegessé :

  • Legalább középfokú végzettség
  • Minimum 3-5 éves tapasztalat az alábbi rendszerek telepítésében és üzemeltetésében : Linux ( leginkább Debian ) , Apache, Nginx, PHP- FPM, MySQL, különböző virtualizációs platformok ( KVM , XEN )
  • Legalább 2-3 éves szakmai tapasztalat komolyabb weboldalak üzemeltetésében
  • Képesség az önálló munkavégzésre , valamint a csapatmunkára is
  • Lendületes, pontos, felelősségteljes munkavégzés
  • Problémamegoldó személyiség, rugalmasság, terhelhető
  • Ügyfélorientált gondolkodás

Amivel honorálják mindennapi munkádat :

  • Szakértelmedet és lelkesedésedet versenyképes, kimagasló fizetéssel honorálják teljesen bejelentett , alkalmazotti jogviszonyban
  • Év végi bónuszt , készenléti pótlékot kapsz
  • Rugalmas munkaidőt és heti 1nap HomeOffice lehetőséget ( + laptopot és mobiltelefont )
  • Sokrétű, izgalmas feladatkörrel és szerteágazó technológiákkal fogsz találkozni
  • Magyarország kiemelkedő weboldalainak üzemeltetésében vehetsz részt , valamint rálátásod lesz a szervertermek - és nagy hálózatok működtetésére is
  • Egy intenzíven fejlődő cég tagja lehetsz , ahol hosszútávú, stabil perspektívát nyújtanak számodra a fejlődéshez
  • Munkádat támogató munkakörnyezetet biztosítanak számodra
  • Egy szuper csapat része lehetsz , ahol közösen ünneplik a születésnapokat és a különleges havi ebédeket, valamint csapatépítőket
  • Közvetlen ,kedves vezetőkkel dolgozhatsz együtt

További előnyt jelent, ha az alábbiakkal rendelkezel :

  • Streaming, illetve Openstack ismeret
  • Docker technológiában szerzett tapasztalat
  • Infrastruktúra automatizáció- ( Ansible, puppet ) és script nyelvek ismerete
  • Mentési, archiválási technológiákban való jártasság
  • Verziókezelő ismeret ( GIT, SVN )
  • Alapfokú szakmai angol nyelvismeret

Munkavégzés helye:

  • Budapest  13. kerület

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésedet , jelentkezz szakmai önéletrajzoddal a rendszerünkön keresztül és azonnal felvesszük veled a kapcsolatot !

Hasonló pozíciók

INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ | Budapest

Partnerünk egy szoftverfejlesztő középvállalkozás, akik energetikai kereskedelmi rendszerek fejlesztésével foglalkoznak. Szakértő csapatuk folyamatosan bővül, a gáz-és villamosenergia piac legjelentősebb szereplőinek szállítják megoldásaikat itthon, illetve nemzetközi szinten is. Miért izgalmas ez a terület? Mert ebben a szektorban örökké változatos és kihívást jelentős problémák várnak arra, hogy megoldhasd őket - hatalmas adatmennyiségek, összetett adatmodellek, komplex algoritmusok, és persze a magas rendelkezésre állást is biztosítani kell a felhasználók számára! Budapesti csapatukba keresünk most új senior szaktudású kollégát az alábbi pozícióba: DEVOPS MÉRNÖK

A hirdetés lejár 42 nap múlva

Ügyfelünk két évtizedes múlttal rendelkező, IT szolgáltatási üzletágban piacvezető cég. Budapesti irodájukba több éves VMware rendszertámogatói tapasztalattal rendelkező szakembert keresünk az alábbi pozícióba: SENIOR VMWARE RENDSZERMÉRNÖK (MICROSOFT, VMWARE) Az új munkatárs feladatai lesznek a presales tevékenységek támogatása, valamint a megrendelői oldali szoftver architektúra tervezése. A belső folyamatok fejlesztése, valamint a kiemelt ügyfelekkel kapcsolattartás és a stratégia kialakítása. Partnereik között Magyarország top 500 cégei találhatóak, így nagy értékű és komplex projekteken van lehetősége dolgoznia az új kollégának.

A hirdetés lejár 1 nap múlva

Nincsen olyan Linux rendszerrel összefüggő technológia, amit ne ismernél? Akkor téged keresünk! Az online pénztárgépek hazai piacvezető adatkommunikációs szolgáltatója bővülés céljából LINUX HÁLÓZATI RENDSZERADMINISZTRÁTORT keres.