ÉRTÉKESÍTÉS TÁMOGATÓ ÉS BESZERZÉSI MÉRNÖK

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Külföld / Európa

Munkaterület: MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Felsőfok szóban és írásban

Megbízónk a világ egyik vezető integrált távközlési vállalata. Jelen vannak több mint 50 országban és körülbelül 211 000 alkalmazottal rendelkeznek az egész világon.

Jelenleg bővülő csapatukban keresünk Székelyudvarhelyre

munkatársat.
Főbb feladatok:
  • A legmegfelelőbb műszaki és költséghatékony megoldás elkészítése az érintett technológiák szakértőjeként
  • Technikai támogatás nyújtása az eladók számára az ajánlatok kiadása során illetve ezek nyomon követése
  • Műszaki prezentációk és workshopok kidolgozása a belső és külső ügyfelek számára
  • Technikai tanácsadási szolgáltatások nyújtása az ügyfelek számára - kérés alapján és proaktív módon
  • A piac kutatása és a szerződéses szolgáltatások piaci árának folyamatos egyeztetése
  • Költségvetési árak kiadása a telekommunikációs szolgáltatásokért az értékesítési csapat számára
Az álláshoz tartozó elvárások:
  • A LAN/WAN/Voice/VoIP/SDH/IP technológiák ismerete
  • Felsőfokú angol nyelvtudás
  • Korábbi tapasztalatok az értékesítés támogatása és beszerzése terén
  • Proaktivitás
  • Ügyfélközpontúság
Előny:
  • Román nyelvtudás
Amit a cég kínál:
  • Versenyképes alapbér + bónuszok
  • Rugalmas munkaidő
  • Home office lehetőség a betanulás után
  • Laptop, telefon magánhasználatra is
  • Belső tréningek
  • Sportbérlet
Munkavégzés helye:
  • Székelyudvarhely (Románia)

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, várjuk jelentkezését frissített önéletrajza benyújtásával!

Hasonló pozíciók

INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ | Budapest

Szeretnél 4G, 5G K+F területen dologozni a legfrissebb technológiákat használva C++-ban fejlesztve? Részt venni nagyszabású nemzetközi projekteken? Parnetrünk komplex mérnöki szolgáltatásokat nyújtó skandináv vállalat, fejlesztéseik az utóbbi években folyamatosak, ezért a mérnöki csapat C++ tapasztalattal rendelkező fejlesztő kollégát keres. Fő tevékenységük a szoftverfejlesztés, az információtervezés és az információmenedzsment. Akalmazott technológiák: C++, Linux környezet, Agile, DevOps.

A hirdetés lejár 5 nap múlva

Ügyfelünk osztrák telekommunikációs és IT startup cég, amely 2013 - ban alakult és Ausztriában a TOP5 mobilszolgáltató cég közé tartozik. Miután naponta több száz új felhasználóval bővül ügyfélkörük, ezért a telekommunikációs szolgáltatást végző technikai rendszer teljesítményét szeretnék fenntartani és folyamatosan emelni. A rendszer elég összetett, számos külső interface- el működik és fejlesztését egy 4 fős senior szakembergárda látja el, amelynek bővítésére keresünk most új kollégát az alábbi pozícióba: JAVA FEJLESZTŐ Az új munkatárs a saját fejlesztésű ÜZLETVITELI TÁMOGATÓ rendszer folyamatos fejlesztését fogja ellátni.

INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ | Pest megye

Our partner is a company with an international background who provide technical payment services to their clients on a global level. They aim to connect real-life needs with smart digital solutions, helping their customers in a variety of industries. With the help of their self-developed banking transaction solution, they ensure efficient and secure cash flows for international and domestic companies. Now we are looking for a new colleague in their expanding team as a NETWORK ADMINISTRATOR (Banking segment)

A hirdetés lejár 17 nap múlva