PHP FEJLESZTŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Informatika / Telekommunikáció

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Középfokú tanfolyam

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

PHP FEJLESZTŐK FIGYELEM!

Rendelkezel PHP ismeretekkel?
Szívesen dolgoznál egy olyan vállalatnál, amely nagy látogatottságú oldalakat fejleszt, így a munkád számos emberhez elérhet?
Úgy gondolod, kiemelten kreatív, lendületes és jó munkamorállal rendelkező személy vagy?

Ha minden kérdésre igennel feleltél, JELENTKEZZ, hiszen téged keresünk! :)

PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!

Milyen feladatok várnak Rád?
  • React, NodeJS, PHP fejlesztések: microszervíz, felhőplatform, weboldalak, alkalmazások, portálmegoldások
  • Feladatok fejlesztési konvenciók szerinti megvalósítása
  • Együttműködés a rendszerszervezőkkel és a tesztelőkkel
Téged keresünk, ha rendelkezel az alábbiakkal:
  • PHP fejlesztésben szerzett szakmai tapasztalat VAGY projektek kapcsán szerzett fejlesztői gyakorlat
  • Adatbázis ismerete (SQL)
  • Verziókövető rendszerek ismerete (SVN, GIT)
  • Tanulás iránti vágy és hajlandóság

A kiválasztásnál előnyt jelent, de nem feltétel:

  • WordPress tapasztalat
  • Angol nyelvtudás

Mi jár a munkádért cserébe?

  • Versenyképes, kiemelkedő bérezés
  • Laptop, mobiltelefon
  • Privát egészségbiztosítás
  • All You Can Move sportkártya
  • Modern irodai környezet
  • Érdekes projektek, látható, közismert végtermék
  • Stabil, fejlődő vállalati háttér
  • Folyamatos fejlődési lehetőség, karrierépítés
  • Junior kollégáknak a cég általi betanulási lehetőség
Munkavégzés helye:
  • Budapest VI. kerület
Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésed, jelentkezz szakmai önéletrajzoddal a rendszerünkön keresztül!

Hasonló pozíciók

Informatika / Telekommunikáció | Budapest

PHP FEJLESZTŐK FIGYELEM! Több éves tapasztalattal rendelkezel PHP fejlesztésben? Szívesen dolgoznál egy olyan vállalatnál, amely nagy látogatottságú oldalakat fejleszt, így a munkád számos emberhez elérhet? Úgy gondolod, kiemelten kreatív, lendületes és jó munkamorállal rendelkező személy vagy? Ha minden kérdésre igennel feleltél, JELENTKEZZ, hiszen téged keresünk! :)

A hirdetés lejár 40 nap múlva

Ügyfelünk egy több, mint 10 éve működő, informatikai szolgáltató cég. Extrém terhelésű rendszereket fejlesztenek és üzemeltetnek. Bővülő csapatukba keresünk most a következő pozícióba szakembert: PHP FEJLESZTŐ

Informatika / Telekommunikáció | Baranya megye

Ügyfelünk holland tulajdonú vállalat, akik 26 éve alakultak és mentális- , valamint különböző függőségi problémákkal küzdők ellátására specializálódott intézmények számára készítenek teljes körű software csomagot. A PÉCSI irodát 2008-ban hozták létre ahol a saját fejlesztésű szoftverükbe, az új megoldások implementálása, valamint modernizációja történik. Jelenleg bővítés miatt keresünk hozzájuk SENIOR FRONTEND FEJLESZTŐ (REACT) munkatársat. Fő feladata a szoftver modernizációja, valamint a junior kollégák mentorálása lesz.

A hirdetés lejár 1 nap múlva