FOLYAMAT KOORDINÁTOR (építőipari területre)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: PÉNZÜGY / SZÁMVITEL / KONTROLLING

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Már tapasztalatot szereztél az építőiparban, mint projekt menedzser vagy értékesítő és szeretnéd ezt a tudásod kamatoztatni, de irányt váltanál és más területeket is szívesen megismernél?
Határozott a fellépésed és jól kommunikálsz?

Akkor ez a Te lehetőséged.

Partnerünk Magyarország vezető szárazépítési és szigeteléstechnikai kereskedelmi cége, keres

munkatársat budapesti telephelyére.

FELADATAID LESZNEK:
  • A késedelembe került ügyfelek, partnerek telefonon keresztül történő megkeresése
  • Tájékoztatás nyújtása fizetési feltételekről, fizetési megállapodások elérése és megkötése
  • Aktív kapcsolattartás személyesen, telefonon és e-mailben a partnerekkel, anyagvásárlási, pénzügyi és jogi feladatok koordinálása a munkatárssakkal, telephelyvezetőkkel, a behajtási tevékenységben közreműködő szereplőkkel
  • A késedelembe esett partner új vásárlásainak megszervezése, árajánlat, megrendelés kiadása
  • Szakmai fórumok és partnertalálkozók szervezésében való részvétel

CSATLAKOZZ HOZZÁNK, HA...
  • Szereztél legalább 3 év tapasztalatot építőipari területen (elsősorban értékesítői, projekt menedzseri, projekt aszisztensi pozíciókban)
  • Rendelkezel építőipari anyagismeretekkel (főként száraz építésben)
  • Legalább középfokú végzettséget szereztél
  • A számítógépet felhasználói szinten megfelelően kezeled (Word, Excel)

ILYAN A SZEMÉLYISÉGED:
  • Jó a problémamegoldó képességed, nem lepődsz meg váratlan helyzetekben
  • Pontosan és precízen látod el a feladataidat
  • Kiemelkedő a kapcsolatteremtő és kommunikációs készséged
  • Jó szervező vagy és könnyedén átlátod a folyamatokat

MIÉRT ÉRDEMES VELÜNK DOLGOZNI?
  • Hosszútávra tervezünk veled
  • A munkád és sikereid fontosak számunkra ezért megbecsülünk
  • Összetartó csapat tagja lehetsz, ahol a munkatársak számíthatnak egymásra
  • Szakmai tudásoddal karrieredet folyamatosan fejlesztheted
  • Teljes körű támogatást kapsz a betanulásod alatt és után is
  • Elméleti és gyakorlati bemutatókat tartalmazó képzéseken, gyárlátogatásokon vehetsz részt
  • Alapbéred teljesítmény alapú jutalékkal egészítheted ki
  • Megbeszélés alapján cégautót és mobiltelefont biztosítunk

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
  • Budapest, IX. kerület

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődésed, pályázz magyar nyelvű önéletrajzzal, a fizetési igényed megjelölésével és küldd el motivációs leveled!

Hasonló pozíciók

ÉPÍTŐIPAR / INGATLAN | Budapest

Szeretne egy igazán nagy szakmai kihívásra lelni karrierjében? Szívesen részt venne egy kiemelt jelentőségű vasút építési projekten mérnökként? A kivitelezési tapasztalata mellett jól ért a tervezési dokumentációk értelmezéséhez is? Rendelkezik legalább 5 éves, vasút építési projekteken szerzett szakmai tapasztalattal? Emellett az MV-KÉ és az MV-É mérnöki kamarai regisztrációval is rendelkezik? Ha magára ismert a kérdések alapján, jelentkezzen, hiszen Önt keressük megbízó partnerünk számára! Mit lehet tudni Megbízónkról? Partnerünk egy külföldi tulajdonban lévő, nagy jelentőségű kivitelező vállalat. Csapatuk bővülése céljából keresünk most új szakembert az alábbi pozíció betöltésére: ÉPÍTŐMÉRNÖK (VASÚT ÉPÍTÉSI PROJEKT)

A hirdetés lejár 3 nap múlva

Szeretne olyan cégnél dolgozni, ahol igazán minőségi szakmai munka folyik? Közép-Kelet-Európa vezető ingatlanberuházó-és fejlesztő társasága PROJECT MANAGER kollégát keres exkluzív irodaház kivitelezési projektjeihez. Amennyiben stabil, piac által elismert cégnél szeretne dolgozni, ahol változatos projektek és szakmai kihívások várják, pályázza meg ezt a pozíciót! Amit megbízónkról tudni lehet: A kilencvenes évek elején alakult, jelenleg hat országban működik. A cég tőzsdén jegyzett, piacvezető a maga szakterületén és Budapesten van a magyarországi központ. Közel 30 magasan képzett munkatárs dolgozik nagyon igényes irodai környezetben.

A hirdetés lejár 16 nap múlva

Építőmérnökként vagy gépészmérnökként végzett? Szeretne egy professzionális építőmérnöki csapathoz tartozni? Szeretne komplex tervezési és kivitelezési projekteken dolgozni, mint előkészítő mérnök? Ha ezekre igen a válasza, akkor még ma pályázza meg ezt a pozíciót! Ügyfelünk részvénytársaságként működő környezetvédelmi mérnökiroda, 1996-ban alakult és ISO 9001:2001-es minősítés birtokában végzi munkáját. Fő profiljuk: ivó- és ipari víztisztítási, szennyvíztisztítási, iszap- és hulladékkezelési, levegőtisztaság- védelmi problémák mérnöki megoldása. Csapatukba keresünk most új munkatársat az alábbi munkakörbe: ELŐKÉSZÍTŐ MÉRNÖK