TESZT TECHNIKUS (ELEKTRONIKAI MÉRÉSI TERÜLETEN)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

REMEK LEHETŐSÉG PÁLYAKEZDŐ ÉS TAPASZTALT ELEKTRONIKAI SZAKEMBEREKNEK!

Partnerünk egy több, mint 160 évre visszatekintő, német tulajdonú, nagy komplexitású és rendkívül széles termékportfóliót gyártó vállalat.

Elsődleges profiljuk jellemzően a természettudományos kísérletekhez különböző oktatási anyagok, és eszközök gyártása és fejlesztése.

Most tudományos tesztelési csapatukba keresünk

TESZT TECHNIKUS

kollégát, elektronikai mérési területre.

Főbb feladatok:
  • Elektronikai és mechanikai termékek szerelése, tesztelése és kalibrálása,
  • Hibák keresése és javítása,
  • Összeszerelőkkel vagy tesztelőkkel való egyeztetés a hibás termékek megfelelő minőségű javítása érdekében,
  • Tesztek és mérések dokumentálása.

Az álláshoz tartozó elvárások:
  • Min. középfokú elektronikai végzettség,
  • Folyamatos tanulási készség,
  • Műszaki beállítottság,
  • Igényes munkavégzés,
  • Motiváltság.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Méréstechnikai végzettség,
  • Több éves tapasztalat,
  • Műszaki rajz olvasási készség,
  • Német/angol nyelvtudás.

Ajánlat, juttatások:
  • Versenyképes juttatási rendszer,
  • Teljesítményprémium, éves bónusz
  • Valóban érdekes és változatos feladatok,
  • Biztos háttér,
  • Szakmai tréningek,
  • Nyugodt manufakturális környezet.

Munkavégzés helye: Cegléd

Munkaidő: hétfőtől csütörtökig 06:00 - 15:00, pénteken 06:00 - 13:45-ig.

A hirdetésre olyan pályázók jelentkezését várjuk, akik saját gépjárművel meg tudják közelíteni a helyszínt.

Amennyiben felkeltette érdeklődését a lehetőség, kérjük jelentkezzen magyar nyelvű önéletrajzával!

Hasonló pozíciók

FIZIKAI MUNKA / SZAKMUNKA | Budapest

Partnerünk a beléptető rendszerek meghatározó piaci szereplője. Átfogó szolgáltatást nyújtanak a legegyszerűbb beléptető eszközöktől az összetett biztonsági vagy vállalati beléptető- és munkaidő-nyilvántartó rendszerekig. Több évtizede beléptető rendszerek fejlesztésével (szoftver és hardver) foglalkoznak. Dinamikus, mégis emberközeli légkörben dolgoznak, csapatukat összekovácsolják közös értékeik: az integritás, a kreativitás, a kitartás és a csapatszellem. Összetartó, jó hangulatú, 40 fős csapatukba keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba: RENDSZER TELEPÍTŐ Miért jó nálunk dolgozni: A tulajdonosok jelen vannak a cég életében A vezetők ajtaja minden kérdés esetében nyitva áll Többen 10+ éve dolgoznak a cégnél Hosszú távban gondolkodunk a munkatársainkban, és nem projekt szinten

A hirdetés lejár 16 nap múlva
FIZIKAI MUNKA / SZAKMUNKA | Pest megye

Megbízónk több, mint 20 éves múlttal rendelkezik, az épületautomatizálási iparág jelentős kivitelezőjeként ismert cég, fő profilja irodaházak, kórházak, valamint kereskedelmi-, ipari ingatlanok épületautomatikai rendszerek előkészítése, tervezése, kivitelezése, karbantartása, modernizációja. Növekvő piaci igényekre való tekintettel szeretnék bővíteni csapatukat új munkatárssal ÉPÜLETAUTOMATIZÁLÁSI VILLANYSZERELŐ pozícióba. Pályakezdő, frissen végzett villanyszerelők jelentkezését is várjuk! Amennyiben nem rendelkezel még ipari létesítmények villamoskivitelezésében szerzett tapasztalattal, de motivált vagy, hogy villanyszerelőként komplexebb rálátást kapjál az épületautomatika rendszerek világába is, úgy a cég vállalja, hogy az első év alatt betanít téged teljes körűen a folyamatokba. Az első évben tapasztalt szakemberektől, gyakorlatban, projekt helyszíneken fogod elsajátítani az ismereteket a szegmensen belül. Ha pedig a betanítást követően Te is úgy érzed, hogy itt a helyed, akkor amellett, hogy már önállóan is lehetőséget kapsz kimenni a megbízókhoz, céges autót is kapsz a munkavégzéshez.

A hirdetés lejár 5 nap múlva
ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM | Budapest

Ügyfelünk Magyarország vezető villamossági anyag kereskedelemmel foglalkozó cége, mely 30 szaküzletével és 2 webáruházával már 26 éve meghatározó szereplője a villamossági piactérnek. Folyamatosan bővülő csapatukba keresnek most KISKERESKEDELMI ÉRTÉKESÍTŐ munkatársat Budapestre.

A hirdetés lejár 17 nap múlva