LABORÁNS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Munkaterület: VEGYIPAR / GYÓGYSZERIPAR

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk a világ vezető minőségellenőrző, vizsgáló és tanúsító szervezete. Több mint 140 országban 85 000 jól képzett alkalmazott összesen 1 800 irodában és laboratóriumban biztosítja a magas színvonalú munkát. Az 1878-ban alapított, a svájci Genfből irányított vállalatcsoport szinte a világ összes országában jelen van képviseleteivel, szolgáltatásaival.

Magyarországon 1991 óta működnek. A cég főbb tevékenységei: tanúsítás, ellenőrzés, laboratóriumi vizsgálat, oktatás.
Jelenleg új munkatársat keresnek a következő pozícióba:

LABORÁNS

Feladatok:

Elvárások:

Előnyök:

Juttatások, ajánlat:

Egyéb információk:

Hasonló pozíciók

GYÁRTÁS / TERMELÉS | Pest megye

Megbízónk élesztő és különféle sütőipari adalékanyagok gyártásával foglalkozik. Az élesztőgyártásban világelső csoporthoz tartozó budafoki gyár az utóbbi évek milliárdos fejlesztéseinek eredményeként a csúcstechnológia képviselteti magát, amelynek köszönhetően az élesztő minősége minden eddigi szintet felülmúl, és napjainkra Közép-Európa legnagyobb élesztőgyártó- és forgalmazó üzeme lett. Csapatukba keresünk új munkatársat LABORTECHNIKUS pozícióba.

A hirdetés lejár 11 nap múlva