ÜZLETVEZETŐ / ÁRUHÁZVEZETŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Vas megye

Munkaterület: ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM

Pozíciószint: Középvezető / Menedzser

Elvárt végzettség: Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

# jobb teljesítmény = magasabb bér
# vezetői gyakorlat
# szervezett keretek
# változásokhoz való alkalmazkodás

Kereskedelmi területen működő, dinamikusan növekvő nagyvállalat, az alábbi pozícióba keres új munkatársat:

Feladatok:

Elvárások:

Előnyök:

Juttatások, ajánlat:

Egyéb információk:

Hasonló pozíciók

LOGISZTIKA / SZÁLLÍTMÁNYOZÁS | Bács-Kiskun megye

Új kihívást keresel karrieredben? Szívesen dolgoznál egy magyar tulajdonban lévő, családias hangulatú FMCG vállalatnál? Rendelkezel legalább 3 éves, FMCG szektorban szerzett stratégiai beszerzői tapasztalattal? Emellett pár évet vezetői pozícióban is eltöltöttél már? Amennyiben minden kérdésre igennel feleltél, JELENTKEZZ, hiszen téged keresünk Megbízónk számára! Mit lehet tudni Partnerünkről? Megbízónk egy FMCG üzletlánc, amely a dél-alföldi régió egyik meghatározó kereskedelmi vállalata. Csapatukba keresünk most szakembert az alábbi pozíció betöltésére: BESZERZÉSI VEZETŐ

A hirdetés lejár 2 nap múlva

Kedves Álláskereső! Lehetsz akár szállítmányozási vezető, ezt az álláshirdetést most nektek, a szállítmányozási területen dolgozóknak írtuk! Ez nem egy átlagos álláshirdetés, hanem miattatok – értetek jött létre. Tudjuk, hogy a koronavírus miatt kialakult veszélyhelyzet miatt a Ti munkaviszonyotok vagy nagy veszélyben van, vagy pedig meg is szűnt. Így ennek érdekében létrehoztunk nektek egy teljesen általános álláshirdetést, és most fel szeretnénk szólítani Titeket, hogy: JELENTKEZZETEK BÁTRAN IPARÁGI TAPASZTALATTÓL FÜGGETLENÜL!

A hirdetés lejár 33 nap múlva