LABORTECHNIKUS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: GYÁRTÁS / TERMELÉS

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Megbízónk élesztő és különféle sütőipari adalékanyagok gyártásával foglalkozik. Az élesztőgyártásban világelső csoporthoz tartozó budafoki gyár az utóbbi évek milliárdos fejlesztéseinek eredményeként a csúcstechnológia képviselteti magát, amelynek köszönhetően az élesztő minősége minden eddigi szintet felülmúl, és napjainkra Közép-Európa legnagyobb élesztőgyártó- és forgalmazó üzeme lett.

Csapatukba keresünk új munkatársat

pozícióba.

Feladatok:
  • Általános kémiai és mikrobiológiai vizsgálatok és mérések elvégzése
  • Mintavételezés, mintaelőkészítés, mérőoldatok készítése és nyilvántartása
  • Laboratóriumi berendezések, műszerek kezelése és a szükséges kalibrálások végzése
  • Vizsgálati eredmények adminisztrálása illetve számítógépes rögzítése
  • Laboratóriumi terület tisztán tartása
Elvárások:
  • Középfokú végzettség (vegyésztechnikus vagy mikrobiológus technikus vagy élelmiszer analitikus)
  • Legalább 1 éves szakmai tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Rugalmasság, ügyelet vállalása (hétvégén, átlagosan havonta egy nap)
Amit a cég kínál:
  • Versenyképes fizetés + cafeteria + pótlékok + bónuszok
  • Egy műszakos munkarend
  • Ingyenes nyelvoktatás
  • Fiatalos csapat és kellemes munkahelyi légkör
Munkavégzés helye:
  • Budapest, XXII. kerület
Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, jelentkezzen szakmai önéletrajzával a rendszerünkön keresztül!

Hasonló pozíciók

VEGYIPAR / GYÓGYSZERIPAR | Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Partnerünk a világ vezető minőségellenőrző, vizsgáló és tanúsító szervezete. Több mint 140 országban 85 000 jól képzett alkalmazott összesen 1 800 irodában és laboratóriumban biztosítja a magas színvonalú munkát. Az 1878-ban alapított, a svájci Genfből irányított vállalatcsoport szinte a világ összes országában jelen van képviseleteivel, szolgáltatásaival. Magyarországon 1991 óta működnek. A cég főbb tevékenységei: tanúsítás, ellenőrzés, laboratóriumi vizsgálat, oktatás. Jelenleg új munkatársat keresnek a következő pozícióba: LABORÁNS

A hirdetés lejár 14 nap múlva