ÉRTÉKESÍTÉSI ÜGYINTÉZŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Magyarország vezető szárazépítési és szigeteléstechnikai kereskedelmi cége, budapesti XI. és IX. kerületi telephelyeire

munkakörbe keres kollégákat.

Partnereinknek csak a legjobbat kívánjuk nyújtani mind a termékeink minőségét mind a szolgáltatásaink színvonalát tekintve. Cégünk 100%-ban magyar tulajdonú. Országos hálózatunknak és web áruházainknak köszönhetően teljes lefedettséggel rendelkezünk a magyar piacon.

Feladatok:
  • árajánlat készítés szállítólevél, számla kiállítása és koordinálása
  • beérkező számlák bevételezése, ellenőrzése
  • megrendelések kezelése, lebonyolítása
  • gyors, készséges vevőkiszolgálás, műszaki tanácsadás
  • szakmai fórumok és partnertalálkozók szervezésében való részvétel
  • aktív kapcsolattartás személyesen, telefonon és e-mailben a partnerekkel

Elvárások:
  • középfokú végzettség
  • kereskedelemben szerzett tapasztalat
  • MS Office programok biztos ismerete
  • magabiztos fellépés, önállóság, logikus gondolkodás
  • kiváló kommunikációs-, kapcsolatteremtő és problémamegoldó készség

Előny:
  • német és / vagy angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány
  • építőanyag kereskedelemben szerzett szakmai gyakorlat

Amit kínálunk:
  • szakmai elörelépési lehetőség
  • hosszú távú munka
  • fiatalos, rugalmas, segítő kollektíva
  • sokrétű, kihívásokkal teli munkakör
  • folyamatos képzések, gyárlátogatások

Munkavégzés helyei:
  • 1112 Budapest Repülőtéri út 2/a
  • 1095 Budapest Soroksári út 164.
Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődésed, pályázz magyar nyelvű önéletrajzzal, a fizetési igényed megjelölésével és küld el motivációs leveled!

Hasonló pozíciók

ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM | Pest megye

Megbízónk osztrák tulajdonú, Európa egyik vezető gyümölcsfeldolgozó, gyümölcslégyártó és forgalmazó vállalatcsoportja. Céljaik elérésében a folyamatos technológiai fejlesztés mellett munkatársaik szaktudására, tapasztalatára támaszkodnak. A cégcsoport magyarországi leányvállalata dinamikusan fejlődő, fiatalos csapatába keresünk új munkatársat ÉRTÉKESÍTÉS TÁMOGATÓ SPECIALISTA pozícióba. Szeretnél nap mint nap gyümölcsöző csapatszellemben dolgozni egy nagy múltú, stabil, multinacionális vállalatnál? Imádsz az excelben tevékenykedni és nem okoz problémát a makrók használata sem? Szeretnél egy új CRM rendszer bevezetésében részt venni? Ez a lehetőség Rád vár!

A hirdetés lejár 12 nap múlva