RENDSZERSZERVEZŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Budaörsi partnerünk az ország legnagyobb gépjármű logisztikával foglalkozó vállalata - Magyarországon kívül még 11 másik országban vannak jelen szolgáltatásaikkal. Osztrák hátterű cég, jelenleg több, mint 300 főt foglalkoztatnak.

Bővülő informatikai csapatukba keresünk most új tagot az alábbi pozícióba:

Feladatok:

Elvárások:

Előnyök:

Juttatások, ajánlat:

Egyéb információk:

Hasonló pozíciók

INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ | Budapest

Otthon érzed magad a tesztelőprogramok világában? Kihívásként tekintesz ezek teljes körű megismerésére? Kipróbálnád és kamatoztatnád eddigi tudásod, tapasztalatod egy vállalatirányitási rendszer tesztelése során? Szívesen segítenéd a fejlesztők munkáját, a legjobb minőség biztosítása érdekében? Amennyiben a fenti kérdésekre IGENNEL feleltél, jelentkezz, Téged keresünk! Partnerünk az elektronikai piac számára kínál vállalat-működtető rendszert, folyamatosan fejlesztve azt, a munkavégzés megkönnyítése érdekében. Csapatukba keresünk új munkatársat a következő pozícióba: AUTOMATA TESZTELŐ

A hirdetés lejár 6 nap múlva