RAKTÁRI KOORDINÁTOR

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: LOGISZTIKA / SZÁLLÍTMÁNYOZÁS

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Megbízónk a magyar dízelmotoros áramfejlesztők piacának egyik vezető vállalata, akik közel 500 áramfejlesztő karbantartását, javítását látják el országszerte. Csapatukba keresnek új munkatársat
pozícióba.

Feladataid lennének:
  • Beszerzett és értékesített áruk bevételezése, kiadása és mozgatása
  • Szervizes kollégákkal folyamatos kapcsolattartás
  • Karbantartási anyagok összekészítése és kiadása
  • Raktárkészlet nyomon követése, beszerzések kezdeményezése
  • EKÁER ügyintézés
  • Belföldi alkatrész rendelésekben való aktív részvétel
Elvárások:
  • Középfokú végzettség
  • Targoncavezetői engedély és gyakorlat
  • 2-3 év raktározási területen szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
Előny:
  • Angol nyelvtudás
  • Raktárkezelési programismeret
Amit kínálnak:
  • Kiemelkedő alapbérezés
  • Lendületes, barátságos, családias munkahelyi légkör
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Szükség esetén céges autó
  • Telefon
Munkavégzés helye:
  • Budaörs
Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődésed, várjuk jelentkezésed szakmai önéletrajzoddal rendszerünkön keresztül!

Hasonló pozíciók

LOGISZTIKA / SZÁLLÍTMÁNYOZÁS | Bács-Kiskun megye

Új kihívást keresel karrieredben? Szívesen dolgoznál egy magyar tulajdonban lévő, családias hangulatú FMCG vállalatnál? Rendelkezel legalább 3 éves, FMCG szektorban szerzett stratégiai beszerzői tapasztalattal? Emellett pár évet vezetői pozícióban is eltöltöttél már? Amennyiben minden kérdésre igennel feleltél, JELENTKEZZ, hiszen téged keresünk Megbízónk számára! Mit lehet tudni Partnerünkről? Megbízónk egy FMCG üzletlánc, amely a dél-alföldi régió egyik meghatározó kereskedelmi vállalata. Csapatukba keresünk most szakembert az alábbi pozíció betöltésére: BESZERZÉSI VEZETŐ

A hirdetés lejár 2 nap múlva
LOGISZTIKA / SZÁLLÍTMÁNYOZÁS | Borsod-Abaúj-Zemplén megye

Multinacionális gyártó cégnél dolgozik és stratégiai beszerző? Kovácsolt alkatrészek és öntvények beszerzésében van tapasztalata? Szeretne olyan helyen dolgozni, ahol a teljes stratégiai beszerzés kialakításáért és megvalósításáért felel egy személyben? Amennyiben ezekre egyértelműen IGEN a válasza, akkor ez a pozíció Önnek szól! Ügyfelünk közel 50 éves múlttal rendelkező, stabil, skandináv tulajdonú fémmegmunkálással foglalkozó vállalat, akik 3 kontinensen közel 1200 főt foglalkoztatnak. A magyarországi gyár Budapesttől 130 km-re fekszik Borsod-Abaúj-Zemplén megye festői környezetében, ahol közel 230 fő gyártja a minőségi alkatrészeket, az autóipar, az általános ipar és a távközlési ipar számára. Jelenleg bővülő, professzionális csapatuk keres új munkatársat az alábbi pozícióba: REGIONÁLIS KATEGÓRIA MANAGER - KOVÁCSOLT ALKATRÉSZEK ÉS ÖNTVÉNYEK TERÜLETÉRE A leendő munkatárs 3 EURÓPAI gyár kategória manageri feladatait fogja végezni, így önálló döntési jogkörrel és magas beszerzési értékkel dolgozik.

A hirdetés lejár 37 nap múlva
LOGISZTIKA / SZÁLLÍTMÁNYOZÁS | Budapest

Erősséged az önálló gondolkodás és a pro-aktív feladatvégzés? Szereted, ha a napjaid mozgalmasak? Sikerként éled meg, ha bíznak tárgyalási készségedben? Motivál, ha stratégiai feladatokkal bíznak meg? Fontos számodra, hogy minőségi munkát adj ki a kezedből? Ha így van, Téged keresünk! Amennyiben a fenti kérdésekre IGENNEL válaszoltál, jelentkezz, mert ez a lehetőség Neked szól! Ki a Megbízó, aki hirdet ? Ügyfelünk az ország kiemelkedő és meghatározó építőanyag kereskedelmi cégcsoportja, közel 20 éve vannak jelen a piacon. Folyamatosan bővülő, dinamikus csapatukba keresünk szakmai tapasztalattal rendelkező új munkatársat az alábbi pozíció betöltésére: BESZERZŐ

A hirdetés lejár 5 nap múlva