SZOFTVERFEJLESZTŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola Gimnázium Felsőfokú tanfolyam Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Szívesen foglalkoznál meglévő rendszerek továbbfejlesztésével és supportjával?

Rendelkezel legalább 3 éves, SQL és C# fejlesztésben szerzett szakmai tapasztalattal?

Ezen felül tudásodat gyártó/logisztikai környezetben szerezted?

Amennyiben minden kérdésre igennel feleltél, jelentkezz, hiszen téged keresünk Partnerünk számára!

Mit lehet tudni Megbízónkról?

Partnerünk az ország legnagyobb gépjármű logisztikával foglalkozó vállalata - Magyarországon kívül még 11 másik országban vannak jelen szolgáltatásaikkal.
Osztrák hátterű cég, jelenleg több, mint 300 főt foglalkoztatnak.
Bővülő informatikai csapatukba keresünk most új fejlesztőt az alábbi pozícióba:

C# SZOFTVERFEJLESZTŐ

Milyen feladatok várnak Rád?
  • Saját fejlesztésű vállalatirányítási és logisztikai rendszerünk és az ahhoz kapcsolódó egyedi megoldások, interfészek fejlesztése, hibák javítása
  • Projektvezető technikai támogatása
  • SQL fejlesztés: lekérdezések, kimutatások készítése, programozási feladatok ellátása
  • Microsoft C# /.Net alapú üzleti alkalmazásfejlesztés egy logisztikai vállalatnál

Milyen elvárásoknak kell megfelelned a pozíció betöltéséhez?

  • Stabil, legalább 3 éves szakmai tapasztalat C# /.NET fejlesztésben
  • SQL fejlesztésben szerzett szakmai tudás
  • Hajlandóság és képesség meglévő szoftver rendszerek megismerésére, továbbfejlesztésére
  • Erős analitikai és problémamegoldó képesség
  • Rugalmas, nyitott, dinamikus személyiség, aki kiválóan átlátja az üzleti és egyéb folyamatokat

Előnyt jelent…

  • AS/400 adminisztrátori \ rendszergazdai tapasztalatok
  • AS/400 fejlesztési tapasztalat (RPG)
  • Angol nyelvismeret (az osztrák központtal történő levelezéshez, dokumentáció értéshez szükséges)
  • 3-5 év fejlesztői tapasztalat logisztikai, ipari környezetben
  • Agilis, Scrum tapasztalat

Milyen juttatások várnak a pozícióért cserébe?
  • Tapasztalathoz illeszkedő, versenyképes alapbér
  • Bejárás támogatás
  • Stabil vállalati háttér
  • Kihívást jelentő szakmai feladatok
  • Fejlődési lehetőség
  • Az első fél év után home office lehetőség, megbeszélés szerint

Amennyiben felkeltette a pozíció az érdeklődésed, várjuk jelentkezésed szakmai önéletrajzoddal rendszerünkön keresztül!

Munkavégzés helye: Budaörs