ÉRTÉKESÍTŐ/TERMÉKMENEDZSER

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola Gimnázium

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Kommunikációs/Társalgási szint

Az értékesítés számodra nem csupán munka, hanem hivatás? Kitartó vagy, ha céljaid eléréséről van szó? Szeretnéd, ha eredményeidet szakmailag és anyagilag is kellőképpen elismernék?

Amennyiben a fenti kérdésekre IGENNEL feleltél, mindenképp görgess és olvass tovább, mert TÉGED keresünk!

Partnerünk munkavédelmi eszközök, logisztikai segédanyagok forgalmazásával, márkaképviseletével foglalkozó vállalat. Csapatuk bővülése céljából keresnek új kollégát az alábbi pozícióba:

Milyen feladatok várnak Rád?
  • Kezdetben a kereskedelmi struktúra és a termékpaletta alapos megismerése
  • Ügyfelekkel való minőségi kapcsolat kialakítása
  • Partnerek látogatása, prezentációk, tárgyalások lebonyolítása
  • Értékesítési folyamat teljes körű, önálló lebonyolítása
  • Kapcsolódó adminisztratív tevékenység

Milyen elvárásoknak kell megfelelned?
  • Ipari vonalon szerzett releváns értékesítői tapasztalat
  • Ügyfélszerzésben szerzett tapasztalat
  • Kiváló tárgyalási technika és kommunikációs készség
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány
  • Utazási hajlandóság
  • Projektszemlélet
Mit kínálnak a munkádért cserébe?
  • Szakmai tapasztalatnak, piaci viszonyoknak megfelelő alapbér
  • Teljesítmény alapú jutalékrendszer
  • Új vállalti gépjármű, magán használatra is
Munkavégzés helye:
  • Az iroda Budapesten, a XX. kerületben található
  • Az ügyfelek látogatása országosan történik
Ha úgy érzed, ez a pozíció neked szól, jelentkezz magyar nyelvű szakmai önéletrajzoddal a rendszerükön keresztül!

Hasonló pozíciók

ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM | Budapest

Magyarország egyik legismertebb baba-áruházlánca bővíti csapatát az alábbi pozícióval: KERESKEDELMI KOORDINÁTOR

A hirdetés lejár 17 nap múlva
ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM | Pest megye

Prémium kategóriájú élelmiszerek kizárólagos, hazai értékesítésével foglalkozó, magyar tulajdonú kereskedelmi vállalat ÜZLETKÖTŐ munkatársat keres, több éve sikeresen működő, jelentős szakmai készültséggel és tapasztalattal rendelkező csapatába. Ha határozott elképzelésed van arról, hogy az értékesítés világában szeretnél elhelyezkedni és egy olyan munkahelyre vágysz, ahol őszintén értékelik és támogatják a munkádat és szakmai sikereidet, akkor jelentkezz!

A hirdetés lejár 6 nap múlva
ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM | Bács-Kiskun megye

Megbízónk hegesztő- és plazmavágó berendezések, autogéntechnikai eszközök forgalmazásával, valamint hegesztőgépek szervizelésével és időszakos karbantartásával foglalkozó magyar tulajdonú vállalat. Bővítés céljából keresünk számukra új munkatársat TERÜLETI KÉPVISELŐ (MŰSZAKI TERÜLET) pozícióba.

A hirdetés lejár 5 nap múlva