SENIOR DEVOPS MÉRNÖK

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Ügyfelünk egy több, mint 10 éves múlttal rendelkező szoftverfejlesztő vállalat. A cég egyedi üzleti alkalmazások, üzleti intelligencia és adattárház megoldások fejlesztésével foglalkozik. Csapatukba keresünk új munkatársat

pozícióba.

Feladatok:
  • Fejlesztői és teszt környezetek kiépítése felhőben/on-premises
  • CI/CD pipeline építése és üzemeltetése
  • Release management megoldások bevezetése/üzemeltetése
  • Egyéb automatizációs feladatok ellátása
  • Szakmai kommunikáció fejlesztőkkel, technikai dokumentáció

Elvárások:
  • IT szakirányú végzettség és/vagy 5+ év szakmai tapasztalat
  • Kubernetes legalább elvi szintű ismerete, gyakorlati Docker ismeretekkel, új környezet összeállításának képességével
  • CI/CD pipeline tapasztalat Jenkins vagy Azure DevOps alapokon
  • Bash, Powershell tudás
  • Környezetek kialakítása On-premises és Azure vagy GCP (esetleg AWS) felhős platformokon
  • Verziókezelők ismerete  (Git, TFS)
  • Angol nyelvtudás

Előnyök:
  • Security-First szemléletmód
  • Linux, Windows adminisztrátori tapasztalatok
  • Virtualizációs technológiák ismerete (Hyper-V, VMware)
  • C#/Java tapasztalat
  • NoSQL (Redis/Mongo/ElasticSearch) és Relációs adatbázis rendszerek ismerete
  • Gyakorlat Jira használatában

Amit kínálnak:
  • Változatos projektek, naprakész technológiák
  • Rugalmas munkaidő
  • Home-office lehetőség
  • Szakmai fejlődési lehetőség, képzések támogatása
  • Hosszú távú karrierlehetőség egy stabil hátterű cégnél
  • Exkluzív munkakörnyezet és körülmények: játékterem, pihenőszoba, céges grill party-k, csapatépítő / fakultatív programok, stb

Munkavégzés helye:
  • Budapest II. kerület

Amennyiben ajánlatunk felkeltette az érdeklődését, kérjük küldje el frissített önéletrajzát!

Hasonló pozíciók

INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ | Budapest

Szívesen dolgozna Magyarország egyik legkiválóbb infokommunikációs szolgáltatásokat nyújtó vállalatánál? Van tapasztalata Voice alapú (Unify, Cisco, Avaya, Ericsson vagy Alcatel) rendszerek telepítésében és karbantartásában? Emellett magabiztosan kommunikál angolul / németül is? Ha minden kérdésre igennel felelt, jelentkezzen, hiszen ez a pozíció Önre vár! Pályakezdők jelentkezését is várjuk abban az esetben, ha rendelkezik villamosmérnöki diplomával, és kiemelten érdeklődik a távközlési rendszerek iránt. Mit lehet tudni Megbízónkról? Partnercégünk egy multinacionális, informatikai és infokommunikációs szolgáltatások nyújtásával foglalkozó vállalat. Bővülő csapatukba keresünk most új munkatársat az alábbi pozíció betöltésére: RENDSZERMÉRNÖK (VOICE ALAPÚ RENDSZEREK)

A hirdetés lejár 14 nap múlva

Partnerünk egy szoftverfejlesztő középvállalkozás, akik energetikai kereskedelmi rendszerek fejlesztésével foglalkoznak. Szakértő csapatuk folyamatosan bővül, a gáz-és villamosenergia piac legjelentősebb szereplőinek szállítják megoldásaikat itthon, illetve nemzetközi szinten is. Miért izgalmas ez a terület? Mert ebben a szektorban örökké változatos és kihívást jelentős problémák várnak arra, hogy megoldhasd őket - hatalmas adatmennyiségek, összetett adatmodellek, komplex algoritmusok, és persze a magas rendelkezésre állást is biztosítani kell a felhasználók számára! Budapesti csapatukba keresünk most új senior szaktudású kollégát az alábbi pozícióba: DEVOPS MÉRNÖK

A hirdetés lejár 49 nap múlva

Ügyfelünk két évtizedes múlttal rendelkező, IT szolgáltatási üzletágban piacvezető cég. Budapesti irodájukba több éves VMware rendszertámogatói tapasztalattal rendelkező szakembert keresünk az alábbi pozícióba: SENIOR VMWARE RENDSZERMÉRNÖK (MICROSOFT, VMWARE) Az új munkatárs feladatai lesznek a presales tevékenységek támogatása, valamint a megrendelői oldali szoftver architektúra tervezése. A belső folyamatok fejlesztése, valamint a kiemelt ügyfelekkel kapcsolattartás és a stratégia kialakítása. Partnereik között Magyarország top 500 cégei találhatóak, így nagy értékű és komplex projekteken van lehetősége dolgoznia az új kollégának.

A hirdetés lejár 19 nap múlva