SZERVIZMÉRNÖK (ÉPÜLETAUTOMATIKA, ÉPÜLETFELÜGYELETI RENDSZEREK)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest Országos

Munkaterület: MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk egy dinamikusan fejlődő, épületgépészeti automatika és a hozzá tartozó erősáramú rendszerek tervezésével és kivitelezésével foglalkozó vállalat.  Csapatukba keressük az új munkatársat

SZERVIZMÉRNÖK
pozícióba.

Feladatok, amik rád várnak:
  • Ipari környezetben működő épületautomatika, épületfelügyeleti rendszerek, épületvillamossági rendszerek, hő-, és füstelvezető rendszerek és légnedvesítő berendezések teljes körű hibakereső és hibamegoldó szerviz munkáinak ellátása
  • Karbantartási munkák magasabb szintű mérnöki tudást igénylő munkáinak ellátása
  • Felismered és javítod a vezérlések, automatika rendszerek, szabályozások, villamos elosztók, villamos hajtások, mérések, áramkörök működési hibáit
  • Hibakeresést és hibamegoldást végzel villamos kapcsolási és műszaki rajzok, dokumentációk alapján
  • Diagnosztikai programokat használsz, hibanaplókat és hibákat elemzel, munkakörhöz kapcsolódó dokumentációt naprakészen vezeted és riportálsz a szervízvezető felé
  • Helyszíni felmérések elvégzése, megrendelővel való egyeztetés
  • Melléd rendelt technikus kollégát a helyszínen felelősséggel irányítod

Feltételek:
  • Villamosmérnök végzettség
  • Min. 1-2 év tapasztalat erősáramú területen, elektromos és elektromechanikus hibák feltárásában és javításában, szervizelésében
  • Áramutas szekrény tervek ismerete
  • Rendszer működtető szoftverek ismerete (Siemens Desigo Insight, XWORKS, SYNCO, stb.)
  • Felelősségteljes munkavégzés csapatban és önállóan
  • Erős kommunikációs képességgel rendelkezz
  • Precíz, rugalmas, közvetlen és megbízható személyiség
  • B kategóriás jogosítvány

Előny számukra:
  • Különböző tervezőprogramok ismerete
  • Alapszintű műszaki angol nyelvtudás

Juttatások:
  • Piacképes bér + összetett juttatási csomag (cafeteria, bónusz)
  • Céges autó magánhasználatra is
  • Mobiltelefon
  • Továbbképzési lehetőségek, karrierút megvalósítása
  • Egy műszakos munkarend (8 óra)

Munkavégzés helye:
  • A központ Budapest X. kerülete
  • Főként Budapest, Pest megyei ügyfelekhez  kell kimenni helyszínre, azonban vidéken is előfordulhat munkavégzés

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, úgy várjuk jelentkezését frissített, szakmai önéletrajza feltöltésével honlapunkon keresztül!

Hasonló pozíciók

MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK | Budapest

SENIOR SZAKEMBEREK SZÁMÁRA KIVÁLÓ SZAKMAI LEHETŐSÉG! Ha szeretne új kultúrákat megismerni! Ha szeretne egy szakmailag képzett villamosmérnök csapathoz csatlakozni! Ha imád szerelni és problémákat megoldani! Ha él-hal a gáz és diesel motorokért! Akkor ez a lehetőség MOST ÖNNEK SZÓL! Ügyfelünk egy európai multinacionális cégcsoport magyarországi leányvállalata, mely vállalat az erőművi és hajózási piacon meghatározó szerepet tölt be. 2013-ban, nettó árbevételük 4,7 milliárd euró, mintegy 18.700 alkalmazottal. A vállalat közel 200 helyszínen 70 országban működik szerte a világban. Hazánkban folyamatosan bővülő szervizes csapatukba keresünk kizárólag villamossági területen szerzett végzettséggel, társalgási szintű angol nyelvtudással és szakmai gyakorlattal rendelkező új szakembert az alábbi pozícióba: VILLAMOS SZERVIZMÉRNÖK Versenyképes bérezés, valamint a kiküldetések után járó bérpótlékok, európai kultúra és nagyszerű csapat várja az új szakembert!

A hirdetés lejár 19 nap múlva
GYÁRTÁS / TERMELÉS | Vas megye

Mérnökként szereti a technológiai kihívásokat? Szeretne részt venni egy zöldmezős beruházásban? Szeretne részt venni egy gyár teljes technológiai kivitelezésében? Ha ezekre igen a válasza, akkor Ön ezt az állást keresi! PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK A TAPASZTALT SZAKEMBEREK MELLETT! Ügyfelünk filozófiájuk szerint inkább okosabban dolgoznak és nem keményebben. Ennek eredménye, hogy széleskörben úgy emlegetik őket, mint a 'Legjobb Munkahelyet'. Ők gyártják a világ több legnépszerűbb és legmegbízhatóbb élelmiszeripari márkáját is és állandó elkötelezettséggel haladnak a tudományos kutatásokban és az egészséges élelmiszeripari termékek gyártásában. Ügyfelünk, a világ vezető élelmiszeripari vállalata. Központjuk Svájcban van, világszerte közel 280 000 embert foglalkoztatnak, 449 gyárat üzemeltetnek, termékeiket 130 országban forgalmazzák. Gyártódivíziójuk negyedik gyáregységét kezdi felépíteni, ezért projekt csapatuk keres új munkatársat olyan szakember személyében, aki villamosmérnök vagy gépészmérnök végzettséggel rendelkezik. A pozíció megnevezése: PROJEKTMÉRNÖK (ZÖLDMEZŐS BERUHÁZÁS) Kihívások, melyekben napi szinten részesülhet: Új gyáregység elindítása a tervezési folyamatoktól a beszerzéseken, tervezéseken át a gépek üzembe helyezéséig a gyáregység átadásával bezárólag a termelési osztály részére, a gyár épületvillamossági és automatizálási feladataival együtt.

A hirdetés lejár 2 nap múlva

Partnerünk hazai és nemzetközi ügyfélkörrel rendelkező, erősáramú berendezések vizsgálatával foglalkozó, elismert vizsgálólaboratórium. Csapatuk bővülése miatt keresnek új szakembert az alábbi pozíció betöltésére: VILLAMOSMÉRNÖK (VIZSGÁLATI TERÜLET)