MŰHELYVEZETŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Győr-Moson-Sopron megye

Munkaterület: FIZIKAI MUNKA / SZAKMUNKA

Pozíciószint: Középvezető / Menedzser

Elvárt végzettség: Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk az egyik legnagyobb hazai mezőgazdasági- és építőipari gép forgalmazója, amely az ország 19 pontján tevékenykedik.

A mai, modern mezőgazdasági gépek a technológia csúcsát képviselik, és fontos, hogy ezeknek a termelőeszközöknek az állás ideje minimális legyen. A felgyorsult piaci környezetnek megfelelve küldetésük, hogy partnereik szerviz igényére gyors és szakszerű megoldást kínáljanak.

Csornai szervizcsapatukba bővülés céljából MŰHELYVEZETŐT keresünk.

Feladatai:

  • 10-12 fős szervizes csapat napi irányítása, motiválása és ellenőrzése, a szervizvezetővel együttműködve,
  • Beérkező megrendelések felvétele, pontosítása,
  • A műhelyben zajló javítási feladatok hatékony elvégeztetése,
  • Az elvégzett munkák átvétele, a kijavított gépek átadása az ügyfelek részére,
  • A munkavégzés dokumentumainak ellenőrzése, előkészítése számlázásra,
  • Munkaerő felvételi folyamatokban való aktív részvétel,
  • A telephelyen megforduló gépekhez kapcsolódó ügyintézés, logisztika szervezése,
  • Alkatrész rendelésekben segítség nyújtás, raktárkészletek felügyelete,
  • Folyamatos kapcsolattartás a központi szervizmérnöki, beszerzői illetve a telephelyi értékesítő kollégákkal.

Az ideális jelölt:

  • Minimum középfokú műszaki (gépész) végzettségű,
  • Min. 1 év szakmai gyakorlata van műszaki technikák javításának vagy üzemeltetésének terén,
  • Vezetői gyakorlattal rendelkezik,
  • B-kategóriás jogosítvány megléte,
  • Gyakorlat MS-Office használatában.

Előnyt jelent:

  • Mezőgazdasági műszaki technikák ismerete,
  • Csornai, vagy Csorna környéki lakóhely,
  • Vállalatirányítási rendszerek (SAP) ismerete.

Amit kínálunk:

  • A magyar piacon, tevékenységi körében piacvezető vállalkozásnál egy középvezetői munkakörnek megfelelő lehetőségek,
  • Versenyképes bérezésen felül cafeteria és bejárástámogatás,
  • Biztonság és kiszámíthatóság,
  • Szakmai fejlődés,
  • Színvonalas munkafeltételek,
  • Modern kommunikációs eszközök,
  • Változatos feladatok.

Munkaidő: egy műszakos, nappali munkarend.

Helyszín: Csorna (Győr-Moson-Sopron megye)

Amennyiben felkeltette érdeklődését a lehetőség, várjuk jelentkezését friss önéletrajzával!

Hasonló pozíciók

FIZIKAI MUNKA / SZAKMUNKA | Veszprém megye

Ügyfelünk nemzetközi műanyagipari vállalatcsoport folyamatosan bővülő leányvállalata. Hozzájuk keresünk most ERŐSÁRAMÚ KARBANTARTÓ munkatársat. Ha szeretsz modern technológiával és gépekkel dolgozni, és stabil munkahelyet keresel, ez a Te lehetőséged! Munkavégzés helye: Peremarton-gyártelep (Veszprém megye). Megközelítés autóval (a bejárást a cég támogatja!) Munkaidő: HÉTFŐTŐL PÉNTEKIG napi 8 óra, 3 műszakban, heti váltással. + alkalmankénti hétvégi ügyelet. Műszakok: 1. hét: 6.00 órától - 14.00 óráig, 2. hét: 14.00 órától -22.00 óráig, 3. hét: 22.00 órától - 06.00 óráig.

A hirdetés lejár 23 nap múlva