ÜZLETKÖTŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Országos

Munkaterület: ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Prémium kategóriájú élelmiszerek kizárólagos, hazai értékesítésével foglalkozó, magyar tulajdonú kereskedelmi vállalat
ÜZLETKÖTŐ
munkatársat keres, több éve sikeresen működő, jelentős szakmai készültséggel és tapasztalattal rendelkező csapatába.

Ha határozott elképzelésed van arról, hogy az értékesítés világában szeretnél elhelyezkedni és egy olyan munkahelyre vágysz, ahol őszintén értékelik és támogatják a munkádat és szakmai sikereidet, akkor jelentkezz!

Feladataid lennének:
  • Új, potenciális vevők felkutatása
  • Ajánlatok küldése
  • Termékek, akciók és marketing aktivitások bemutatása
  • Új termékek, akciók, marketing támogatások prezentálása az aktív vevők részére
  • Havi, heti és napi kimutatások készítése
Elvárások:
  • Hunter értékesítői attitűd
  • Legalább középfokú végzettség
  • 1-2 év értékesítésben szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • Kiváló kommunikációs készség, kitartó, tanulni vágyó jellem
Előny:
  • Élelmiszeripari termékek értékesítésében szerzett tapasztalat
  • Angol nyelv ismerete
Amit kínálnak:
  • Alapfizetés mellett behozott ügyletekből származó jutalék
  • Céges autó
  • Utazási költségtérítés
  • Szakmai utazásokon, látogatásokon való részvétel
Munkavégzés helye:
  • Mogyoród
  • Országosan
Amennyiben a fenti lehetőség felkeltette az érdeklődésedet, várjuk magyar nyelvű szakmai önéletrajzodat rendszerünkön keresztül!