ÉRTÉKESÍTÉS TÁMOGATÓ SPECIALISTA

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM

Pozíciószint: Beosztott

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Megbízónk osztrák tulajdonú, Európa egyik vezető gyümölcsfeldolgozó, gyümölcslégyártó és forgalmazó vállalatcsoportja. Céljaik elérésében a folyamatos technológiai fejlesztés mellett munkatársaik szaktudására, tapasztalatára támaszkodnak.

A cégcsoport magyarországi leányvállalata dinamikusan fejlődő, fiatalos csapatába keresünk új munkatársat

pozícióba.

  • Szeretnél nap mint nap gyümölcsöző csapatszellemben dolgozni egy nagy múltú, stabil, multinacionális vállalatnál?
  • Imádsz az excelben tevékenykedni és nem okoz problémát a makrók használata sem?
  • Szeretnél egy új CRM rendszer bevezetésében részt venni?
Ez a lehetőség Rád vár!

A következő feladatokat kell ellátnod:
  • Közvetlenül a kereskedelmi és marketing igazgató irányítása alatt
  • A belföldi értékesítés szakmai tevékenységének támogatása
  • Az értékesítés belső -, illetve társosztályokhoz kapcsolódó munkafolyamatainak fejlesztése
  • A belföldi értékesítést támogató rendszerek, eszközök bevezetése, illetve fejlesztése
  • CRM rendszer működtetése, adatok karbantartása, statisztikák, elemzések készítése
  • Értékesítési csapat által kezelt eszközök (hűtők, italadagoló gépek) menedzsmentje (szerviz, kihelyezés, stb.)
  • Havi és éves tervezési folyamat támogatása, részvétel az éves budget tervezésben
  • Projektmenedzsment
Partnerünk elvárásai feléd:
  • Felsőfokú szakirányú végzettség (közgazdász, pénzügyi végzettség)
  • Értékesítés támogatási funkcióban szerzett legalább 3-5 év tapasztalat
  • Legyen konkrét tapasztalatod területi képviselők munkájának támogatásában
  • Magabiztos angol nyelvtudás (az új CRM rendszer bevezetéséhez elengedhetetlen az osztrák partnerrel való egyeztetés miatt)
  • MS Office eszközök magabiztos használata, magas szintű Excel tudás (makrók, PIVOT, beágyazott függvények)
  • Valamilyen vállalatirányítási rendszer felhasználói szintű ismerete (Előny: SAP)
  • CRM rendszerben, adminisztrátori funkciókban szerzett gyakorlat
Előnyként értékeljük:
  • FMCG területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Adatbázis kezelés (Access) ismeretek
Amit leendő munkatársnak nyújtanak:
  • Heti 1 Home office lehetőség
  • Stabil vállalati háttér
  • Kihívásokkal teli, változatos munkakör
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Összetett juttatási csomag
Munkavégzés helye:
  • Budapest, 17. kerület - Tömegközlekedéssel könnyedén megközelíthetőek (Keleti, Örs vezér tér felől többféle járattal)
Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, várom a frissített, magyar nyelvű önéletrajzod rendszerünkön keresztül!

Hasonló pozíciók

ADMINISZTRÁCIÓ / IRODAI MUNKA | Pest megye

Prémium kategóriájú élelmiszerek kizárólagos, hazai értékesítésével foglalkozó, magyar tulajdonú kereskedelmi vállalat KERESKEDELMI ÜGYINTÉZŐ munkatársat keres, több éve sikeresen működő, jelentős szakmai készültséggel és tapasztalattal rendelkező csapatába, Mogyoródra. Ha sikeres vagy az ügyintézésben és adminisztrációban, szeretsz kapcsolatot tartani és teljes mértékben felelősséget vállalni a kezed alá tartozó terület adminisztrációjáért, akkor jelentkezz!

A hirdetés lejár 19 nap múlva
ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM | Csongrád megye

Az erős árammal kapcsolatos ismereteidet magabiztosan tudod alkalmazni és nem jelent problémát egy villamos terv átlátása? Szívesen Tudod milyen egy kismegszakító, áramváltó és mindezek mellett egy villamos tervet is átlátsz? Közel áll hozzád az erős áram és jól kiismered magad ezen termékek világában? Akkor mindenképpen olvass tovább! Partnerünk egy egész országot lefedő villamosipari technológiai vállalat. Az energiaelosztás és az adatátviteli termékek specialistája. Portfóliója a villamosipar teljes spektrumát lefedi! Részese lennél egy olyan csapatnak, ahol: • tényleg profik dolgoznak? • törekednek a munka és a magánélet egyensúlyának megtartásáért? • fontos hogy a munkavállaló jól érezze magát? Légy te is a csapat tagja, és segítsd a munkájukat kiemelt ügyfelek ápolásával és szakmai támogatásával, hogy a magasfeszültség jó kezekben legyen! Jelentkezz!

A hirdetés lejár 5 nap múlva
ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM | Budapest

A Beck & Partners egy jól ismert munkaerő-közvetítő cég, amely évről évre nagyobb szeletet hasít ki a hazai munkaerő-közvetítői piac teljes forgalmából. Egy olyan lelkes, legalább 3 év szolgáltatás értékesítés területén szerzett tapasztalattal rendelkező kollégát keresünk most saját csapatunkba, aki szeretne hosszútávon az értékesítésben eredményeket elérni.

A hirdetés lejár 48 nap múlva