OPERATION DIRECTOR (SZÁLLÍTMÁNYOZÁSI TERÜLET)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Veszprém megye

Munkaterület: LOGISZTIKA / SZÁLLÍTMÁNYOZÁS

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Tárgyalási szint vagy Német Tárgyalási szint

OPERATION DIRECTORT KERESÜNK STABILAN MŰKÖDŐ, MAGYAR TULAJDONBAN LÉVŐ PARTNERCÉGÜNKHÖZ!

Jelentkezzen, amennyiben...

Releváns tapasztalata van a nemzetközi szállítmányozás területén, illetve hosszú évek óta felsővezetői pozícióban dolgozik

Olyan vállalatnál szerezte szakmai tapasztalatát, amelynek fő profilja a szállítmányozás, árufuvarozás, egyéb logisztikai szolgáltatás

Szereti a komplex, kihívást jelentő feladatokat, szeret építkezni, új folyamatokat kialakítani, fejleszteni a vállalat működését, emellett szívesen foglalkozik üzletfejlesztéssel is

Nyitott a nyugat-magyarországi régióban történő munkavégzésre

Milyen feladatok várnak Önre?
  • A nemzetközi szállítmányozási üzletág fejlesztése
  • A szállítmányozási csoport kialakítása és vezetése
  • A csapat motivációs rendszerének kialakítása
  • Új ügyfelek akvirálása, partnerkör bővítése, meglévő ügyfelekkel történő kapcsolattartás
  • Fuvaros alvállalkozók felkutatása, együttműködési lehetőségek kialakítása
  • Árajánlatok készítése

Milyen elvárásoknak kell megfelelnie a pozíció betöltéséhez?
  • Felsőfokú, szakirányú végzettség
  • Legalább 3 éves, nemzetközi szállítmányozásban szerzett tapasztalat, felsővezetői beosztásban
  • Szállítmányozó cégnél szerzett tapasztalat
  • Szervezetfejlesztési és üzletfejlesztési tapasztalat
  • Angol vagy német tárgyalóképes nyelvtudás
  • Határozott fellépés, önállóság, terhelhetőség, stressztűrő képesség
  • Jó kapcsolatteremtő és tárgyalási készség

Milyen juttatások várják a pozícióért cserébe?
  • Piacképes alapbér + bónusz rendszer
  • Kiváló karrierlehetőség egy családias létszámú vállalatnál

Amennyiben felkeltette a pozíció az érdeklődését, várjuk jelentkezését szakmai önéletrajzával rendszerünkön keresztül!

Munkavégzés helye: Veszprém vonzáskörzete

Hasonló pozíciók

LOGISZTIKA / SZÁLLÍTMÁNYOZÁS | Budapest

Szeretné vezetői pozícióban kamatoztatni megszerzett tudását? Olyan lehetőséget keres, ahol egy személyben koordinálhatja egy sikeres logisztikai vállalat folyamatait? Ebben az estben ez a lehetőség Önnek szól! Magyar tulajdonú szállítmányozási cégcsoport keres határozott fellépésű, tapasztalt munkatársat LOGISZTIKAI DISZPÉCSER KOORDINÁTORI munkakörbe.

A hirdetés lejár 26 nap múlva

Partnerünk innovatív szolgáltatásokat nyújt optimalizált logisztikai megoldások fejlesztésével és alkalmazásával. Több mint 15 leányvállalattal működnek együtt. A folyamatos szervezeti fejlődés érdekében, olyan munkatársakat keresünk, akik hozzájárulnak a vállalat jövőbeli sikeréhez. Bővülő csapatukba keresünk a következő pozícióba szakembert: LOGISZTIKAI ÜGYINTÉZŐ

A hirdetés lejár 16 nap múlva

Partnerünk dinamikusan fejlődő, nemzetközi szállítmányozással foglalkozó cég. Csapatukba keresünk ambiciózus, tapasztalattal rendelkező kollégát KÖZÚTI FUVARSZERVEZŐ pozíció betöltésére. Ha úgy érzed, hogy szívesen lennél egy olyan csapat tagja, ahol egymást segítve végzik a napi feladatokat és néznek szembe a kihívásokkal, ez a lehetőség Neked szól! A napi munkavégzés során az elvárások a közúti fuvarszervezés, az alvállalkozókkal való tárgyalástól a személyes ügyfél- kapcsolattartásig.

A hirdetés lejár 14 nap múlva