Állásajánlat: TELJES KÖRŰ KÖNYVELŐ

Hivatkozási szám: MSTOKONY-0630

Nemzetközi hátterű, műszaki berendezések és eszközök gyártásával, forgalmazásával foglalkozó partnerünk számára keresünk új munkatársat
bővülés miatt

TELJES KÖRŰ KÖNYVELŐ
pozícióba.

Feladatok:
  • Teljes körű könyvelési folyamatok ellátása (beérkező belföldi és külföldi számlák, vegyes bizonylatok, tárgyi eszközök, banki utalások, kivonatok)
  • Tárgyi eszközök nyilvántartása, értékcsökkenés számítás
  • Adóbevallások elkészítése
  • Főkönyvi és analitikai nyilvántartások egyeztetése
  • Havi és éves zárási feladatok ellátása,  beszámoló összeállítása
  • Részvétel a követelésbehajtásban, fizetési felszólítások készítése
  • Statisztikák elkészítése és adatszolgáltatás a KSH felé
Elvárások:
  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • Min. 3 év teljes körű könyvelésben szerzett tapasztalat
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
Amit kínálnak:
  • Kiemelkedő fix alapbér + éves bónuszrendszer + cafeteria
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye:
  • Budapest

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük frissített önéletrajzzal pályázzon!

Hasonló pozícióink

MÉRLEGKÉPES KÖNYVELŐ