Állásajánlat: SZÁMVITELI ÜGYINTÉZŐ

Hivatkozási szám: SZAMVUGY-0626

Szeretnél egy innovatív vállalat tagja lenni?

Legyél Te az új Számviteli ügyintézőnk!
Ha gazdasági területen szereztél tapasztalatot, precíz az adminisztrációd, felelősségteljes a munkavégzésed és szakértelmed szívesen kamatoztatnád az iparág legösszetettebb biztonsági nyomtatással kapcsolatos technológiai környezetében, Te vagy az ideális munkatárs!

Hiszünk abban, hogy nem csak a Kollektív Szerződés által biztosított kedvező feltételek, jogtiszta környezet az, ami Téged elégedetté tehet, hanem a feladatok sokszínűsége, a folyamatos szakmai fejlődés és a jóléti szolgáltatások biztosítása (pl. magas fokú egészségügyi intézkedések, önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás, Fővárosi Állat- és Növénykerti bérlet, Palatinus strand belépő, Fitness terem belépő, rendszeres egészségügyi szűrések) is.

Cégünk Budapesten, a X. kerületben, jól megközelíthető helyen található.

SZAKMAI FELADATOK, AMIBEN SZÁMÍTUNK RÁD
  • A Társaság és a leányvállalatai részére történő számlázási és könyvelési feladatokban fogsz részt venni, kiemelten:
  • A vállalatirányítási rendszerben a szállítói számlák iktatása, igazoltatása.
  • Szállítói számlák egy részének kontírozása.
  • Főkönyvi könyvelési feladások készítése.
  • Export számlák esetenkénti kiállítása.
  • Aktív részvétel a könyvvizsgálatokon, havi, negyedéves, éves zárlati teendőkben, az esetleges NAV revíziókban.

IDEÁLIS MUNKATÁRSUNK LEHETSZ, HA
  • középfokú gazdasági végzettséged van,
  • integrált vállalatirányítási rendszerben szereztél már tapasztalatot,
  • magabiztosan kezeled az MS Office programokat, kiemelten az Excelt,
  • naprakészen ismered a magyar számviteli és adójogszabályokat,
  • legalább alapfokú angol nyelvtudásod van.
Amennyiben szeretnél csatlakozni csapatukhoz, jelentkezz szakmai önéletrajzoddal a rendszerünkön keresztül!