Állásajánlat: PROJEKTVEZETŐ ÉPÜLETGÉPÉSZ

Hivatkozási szám: MSTOPROJ-0626

Megbízónk Magyarország legnagyobb piacvezető pezsgőmanufaktúrája. Bővítés miatt keresik új munkatársukat
PROJEKTVEZETŐ ÉPÜLETGÉPÉSZ
munkakörbe.

Feladatok:
  • Műszaki berendezések, energetikai berendezések, (ipari kazánok, gőzfejlesztők, folyadékhűtők, légkezelő berendezések) épületek zavartalan működésének felügyelete
  • Karbantartások tervezése, szervezése, lebonyolításának az irányítása és ellenőrzése
  • Beruházások tervezésében és lebonyolításában való aktív részvétel
  • Gépészeti, építészeti beruházások ügyintézése a gyártóüzem területén
  • Fejlesztések során elvégzendő épületgépészeti feladatok tervezése, szervezése és irányítása
  • Üzemeltetési, karbantartási folyamatok megszervezése és nyomon követése
  • Hatóságokkal való kapcsolattartás, engedélyek, környezetvédelmi, munkavédelmi, tűzvédelmi előírások betartásának előkészítése, akciótervek létrehozása, intézkedések betartatása
  • Alkatrészek rendelése
  • Ipari szennyvíz tisztító működésének a felügyelete
  • Energia hatékonyság felügyelete, javaslatok kidolgozása
Ami szükséges hozzá:
  • Épületgépész technikusi vagy főiskolai/ egyetemi végzettség
  • Legalább 1-2 év műszaki/ üzemeltetési/ épületgépészeti területen szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • Angol VAGY német társalgási szintű nyelvtudás
Előny:
  • Emelőgép ügyintézői végzettség
  • Környezetvédelmi végzettség
  • Élelmiszeripari, italipari, ipar automatizálási ismeret/ érdeklődés
Amit cserébe kapsz:
  • Piacvezető, stabil vállalati háttér- hiszen Magyarország legnagyobb borászati vállalatáról van szó
  • Izgalmas és változatos feladatkör
  • Folyamatos tanulási és fejlődési lehetőség
  • Kiemelt alapbérezés, cafeteria
  • Bejárás támogatás
Munkavégzés helye:
  • Budapest 22. kerület
  • A vállalat telephelyeinek látogatása
Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődésedet, jelentkezz magyar nyelvű önéletrajzzal rendszerünkön keresztül!