Állásajánlat: JUNIOR PROJEKTMENEDZSER (GYÁRTÁS TERÜLET)

Hivatkozási szám: MSTOJUNI-0626

Megbízónk Magyarország legnagyobb piacvezető pezsgőmanufaktúrája. Bővítés miatt keresik új munkatársukat
JUNIOR PROJEKTMENEDZSER (GYÁRTÁS TERÜLET)
munkakörbe.

Feladatok:
  • Beruházások és fenntartások tervezésében való aktív részvétel
  • Beruházások és fenntartások előkészítése: Árajánlat bekérése, ártárgyalások lebonyolítása, műszaki specifikációk készítése, műszaki előkészítés, megvalósítás ellenőrzése
  • Szerződéskötések, beszerzések lebonyolítása
  • Műszaki főosztályvezető munkájának támogatása
  • Társosztályok vezetőivel való kapcsolattartás
Ami szükséges hozzá:
  • Főiskolai/ egyetemi műszaki végzettség (gépészmérnök, élelmiszeripari gépész)
  • Legalább 2 év beruházási/ fejlesztési/ üzemeltetési területen szerzett tapasztalat gyártó üzemben
  • B kategóriás jogosítvány
  • Angol középfokú nyelvtudás
Előny:
  • Emelőgép ügyintézői végzettség
  • Környezetvédelmi végzettség
  • Élelmiszeripari/ Italipari tapasztalat
  • Saját gépjármű
Amit cserébe kapsz:
  • Piacvezető, stabil vállalati háttér- hiszen Magyarország legnagyobb borászati vállalatáról van szó
  • Izgalmas és változatos feladatkör- a termelést fogod teljes egészében műszaki oldalról támogatni
  • Folyamatos tanulási és fejlődési lehetőség- szakmai előrelépés
  • Kiemelt alapbérezés, cafeteria
  • Bejárás támogatás
Munkavégzés helye:
  • Budapest 22. kerület
Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődésedet, jelentkezz magyar nyelvű önéletrajzzal rendszerünkön keresztül!