Állásajánlat: PROGRAMOZÁSI VEZETŐ (Ipari automatizálás) / Pest megye

Állásajánlat: PROGRAMOZÁSI VEZETŐ (Ipari automatizálás)
Hivatkozási szám: PROGRAMV-0625

Partnercégünk ipari automatizálással, célgépekkel, robotcellákkal foglalkozó sikeres vállalat, ahol büszkék rá, hogy gyártósoraikban, gépeikben megjelennek a mai kor legfejlettebb technológia megoldásai. Programozás és szimuláció csapatuk élére keresnek most új kollégát az alábbi pozícióba:

PROGRAMOZÁSVEZETŐ (IPARI AUTOMATIZÁLÁS TERÜLET)

Feladatok:

  • Napi szinten vezeti, szervezi, tervezi a csoport kapacitást, szükség esetén alvállalkozók bevonásával
  • Napi szinten ellenőrzi a csoport munkáját
  • Szervezi a külső helyszínen történő munkavégzéseket
  • A csapat határidőre történő munkafolyamatait ellenőrzi, ha kell szakmailag támogatja, segítséget nyújt
  • Elvégzi a zökkenőmentes működéshez szükséges adminisztratív feladatokat
  • Felügyeli a dolgozóinak a motiváltságát
  • Szakmai oldalról részt vesz a jelentkezők kiválasztási folyamataiban, jelen van és támogatja a személyes interjúkat
  • Kimutatásokat készít a lezárt munkákról
  • Javaslatot tesz a csoportja munkáinak a fejlesztésére
  • Részt vesz a projektindítókon, tervzsűriken
  • Kapcsolatban áll külső partnerekkel, alvállalkozókkal
  • Napi szinten vezeti, szervezi, tervezi a csapat stratégiai kapacitását
  • Együttműködik a Sales csoporttal az ajánlati fázisban
  • Együttműködik a projektben résztvevő területek vezetőivel
  • Felügyeli a hozzá tartozó területek munkájának a minőségét, határidejét, hatékonyságát

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség, Villamosmérnök, vagy Mechatronikai mérnök
  • Több éves vezetői tapasztalat hasonló területen
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Ipari automatizálás és robottechnika ismerete
  • Ipari robot és PLC programozás ismerete
  • Gyakorlat kalkuláció készítésében
  • Pneumatikus rendszerek ismerete
  • Hidraulikus rendszerek ismerete
  • 3D modellezési és robot szimulációs ismeretek
  • Biztonságtechnikai szabványok ismerete

Juttatások, ajánlat:

  • Piacképes vezetői alapbér
  • Céges gépjármű magán használatra
  • Teljesítmény alapú bónusz

Munkavégzés helye:

  • Pest megye

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, jelentkezzen szakmai önéletrajzával a rendszerünkön keresztül!

Munkatapasztalat:

  • 5-7 év

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem

Pozíció területei:

  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Vezetői/menedzseri pozíciók
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Villamosmérnök

Pozíciószint:

  • Középvezető / Menedzser