Állásajánlat: ÉPÍTŐMÉRNÖK (VASÚT ÉPÍTÉSI PROJEKT)

Hivatkozási szám: EPITOMER-0623

Szeretne egy igazán nagy szakmai kihívásra lelni karrierjében?

Szívesen részt venne egy kiemelt jelentőségű vasút építési projekten mérnökként?

A kivitelezési tapasztalata mellett jól ért a tervezési dokumentációk értelmezéséhez is?

Rendelkezik legalább 5 éves, vasút építési projekteken szerzett szakmai tapasztalattal?

Emellett az MV-KÉ és az MV-É mérnöki kamarai regisztrációval is rendelkezik?

Ha magára ismert a kérdések alapján, jelentkezzen, hiszen Önt keressük megbízó partnerünk számára!

Mit lehet tudni Megbízónkról?

Partnerünk egy külföldi tulajdonban lévő, nagy jelentőségű kivitelező vállalat. Csapatuk bővülése céljából keresünk most új szakembert az alábbi pozíció betöltésére:

ÉPÍTŐMÉRNÖK (VASÚT ÉPÍTÉSI PROJEKT)

Milyen feladatok várnak Önre?
  • Részvétel a projekt tervezési szakaszában (tervek és engedélyek ellenőrzése)
  • Részvétel a konzorciumi megbeszéléseken
  • Az elkészített projekt tervek implementálása
  • Alvállalkozók felkutatása, alvállalkozói kapcsolattartás
  • A törvényi szabályozások nyomon követése
  • Szakmai tanácsadás a projekt teljes időtartama alatt
  • Projektmenedzsment csapat támogatása (költségvetés, erőforrások, határidők ellenőrzése)
  • A kivitelezési szakasz alatt a helyszíni munkálatok ellenőrzése
Milyen elvárásoknak kell megfelelnie a pozíció betöltéséhez?
  • Építőmérnöki végzettség
  • Legalább 5 éves, vasút építési projekteken szerzett szakmai tapasztalat
  • MV-KÉ, MV-É mérnöki kamarai regisztráció
  • Tervező szoftverek ismerete
  • Vasút tervezési projektek ismerete Magyarországon és az Európai Unióban
  • Analitikus gondolkodás, kiváló időgazdálkodás, vezetői készségek
  • Tervezői dokumentációk értelmezésében, felülvizsgálatában szerzett tapasztalat
Milyen juttatások várják a pozícióért cserébe?
  • Piacképes alapbér
  • Bónuszrendszer
  • Kulcsos gépjármű
Amennyiben felkeltette a pozíció az érdeklődését, várjuk jelentkezését magyar és angol nyelvű önéletrajzával rendszerünkön keresztül!
Munkavégzés helye: Budapest, XI. kerület