Állásajánlat: KÖTÉSZETI GÉPKEZELŐ MUNKATÁRS

Hivatkozási szám: KOTGEPKM-0623

Szeretnél hozzáértéseddel egy versenyképes cég sikereihez csatlakozni?
Nem okoz gondot, ha több műszakos munkarendben kell ellátni a feladatot?

Ha releváns szakmai tapasztalatot szereztél kötészeti gépek kezelésében és szakértelmed szívesen kamatoztatnád az iparág legösszetettebb biztonsági nyomtatással kapcsolatos technológiai környezetében, jelentkezz az ANY Biztonsági Nyomda csapatához!

Legyél te az új Kötészeti gépkezelő munkatársunk!

Szeretnénk, hogy munkatársaink elégedettek és jókedvűek legyenek, ezért biztosítjuk a feladatok sokszínűségét, a folyamatos szakmai fejlődést, különböző jóléti szolgáltatásokat (pl. magas fokú egészségügyi intézkedések, Fővárosi Állat- és Növénykerti bérlet, Palatinus strand belépő, Fitness terem belépő, rendszeres egészségügyi szűrések), a Kollektív Szerződésünk kedvező feltételeit és természetesen  jogtiszta környezetet.

Cégünk Budapesten, a X. kerületben, jól megközelíthető helyen található.

SZAKMAI FELADATOK, AMIBEN SZÁMÍTUNK RÁD:
  • Közreműködsz a betanított gépkezelői feladatokban, a kötészeti munkaterületek tevékenységében.
  • Feladatod a gépi művelet során a gépek üzemeltetése, beállítása és karbantartása.
  • Törekszel a hatékony és pontos munkavégzésre, hiba nélkül.
  • Észreveszed az eltérést/hibát, ezt jelzed a felettesednek.
  • Biztosítod a közvetlen munkakörnyezeted rendezett állapotát.

VELED SZERETNÉNK DOLGOZNI, HA
  • minimum középfokú végzettséged, vagy könyvkötő szakmunkás végzettséged van,
  • kötészeti területen könyvkötő gépeken szerzett tapasztalattal rendelkezel,
  • ismered a kötészeten előforduló gépeket.
Amennyiben szeretnél csatlakozni hozzánk, a jelentkezz szakmai önéletrajzoddal a rendszerünkön keresztül!

Hasonló pozícióink

RAKTÁROS