Állásajánlat: OPERÁCIÓS VEZETŐ

Hivatkozási szám: MSTOPERA-0619

Úgy érzi, kiemelkedő vezetői készségei vannak?

Szeretné magát kipróbálni német nyelvterületen, és kiemelkedő karrierlehetőséget keres?

Partnerünk professzionális logisztikai megoldásokat kínál a hazai és nemzetközi szállítmányozás, valamint járműbérbeadás területén.

A családias hangulatban működő cégcsoport ausztriai irodájába keresünk határozott fellépésű, tapasztalt

OPERÁCIÓS VEZETŐT,

aki egy személyben menedzselné a logisztikai és operációs folyamatokat, és szívesen dolgozna Salzburg közelében.

LAKHATÁSI TÁMOGATÁS BIZTOSÍTOTT!

Munkavégzés helye: Salzburg, Ausztria.

Feladatok:

  • A logisztikai terület, valamint a teljes ügyviteli adminisztráció támogatása,
  • A kontrolling feladatok, a cash flow és likviditási tervezés koordinálása,
  • A cégvezető által kitűzött vállalati célok megvalósítása,
  • Napi és heti riportolás a cégvezetés felé,
  • A meglévő operációs és működési struktúra felülvizsgálata, annak fejlesztése, a folyamatok optimalizálása,
  • Vállalatirányítási rendszer bevezetése,
  • Diszpécseri, kontrolling rendszer kialakítása,
  • Szállítások szervezése, lebonyolítása, éjszakai áruterítés koordinálása,
  • Eredményes költséggazdálkodás, a hatékonyság növelése, költségcsökkentési intézkedések megvalósítása,
  • Részvétel a számlázási folyamatokban,
  • Munkatársak felvétele.

Elvárások:

  • Min. 3 év csapatvezetésben szerzett rutin, erős vezetői készségek,
  • Felsőfokú, tárgyalóképes német nyelvtudás,
  • Felsőfokú végzettség,
  • B kategóriás jogosítvány és vezetői gyakorlat,
  • Stabil, felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
  • Kiemelkedő problémamegoldó és kommunikációs készség,
  • Magas fokú terhelhetőség.

Előnyök:

  • 1-2 év szállítmányozási területen eltöltött szakmai tapasztalat,
  • Logisztikai szakirányú végzettség,
  • Logisztikai piac ismerete.

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes munkabér (euróban történő kifizetés),
  • Céges autó,
  • Lakhatási támogatás,
  • Fejlődési lehetőség,
  • Fiatalos csapat.

Amennyiben a lehetőség felkeltette érdeklődését, kérjük, pályázza meg magyar nyelvű önéletrajzával!

Hasonló pozícióink

LOGISZTIKAI-ÉS OPERÁCIÓS VEZETŐ