TELEPÍTŐ (GYENGEÁRAMÚ RENDSZEREK)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: FIZIKAI MUNKA / SZAKMUNKA

Elvárt végzettség: Szakmunkás / Egyéb szakiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk a beléptető rendszerek meghatározó piaci szereplője. Átfogó szolgáltatást nyújtanak a legegyszerűbb beléptető eszközöktől az összetett biztonsági vagy vállalati beléptető- és munkaidő-nyilvántartó rendszerekig. Több évtizede beléptető rendszerek fejlesztésével (szoftver és hardver) foglalkoznak. Dinamikus, mégis emberközeli légkörben dolgoznak, csapatukat összekovácsolják közös értékeik: az integritás, a kreativitás, a kitartás és a csapatszellem.
Összetartó, jó hangulatú, 40 fős csapatukba keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

RENDSZER TELEPÍTŐ

Miért jó nálunk dolgozni:
  • A tulajdonosok jelen vannak a cég életében
  • A vezetők ajtaja minden kérdés esetében nyitva áll
  • Többen 10+ éve dolgoznak a cégnél
  • Hosszú távban gondolkodunk a munkatársainkban, és nem projekt szinten
Mivel foglalkozol majd:
  • Beléptető rendszerek és beléptető eszközök helyszíni telepítése országosan
  • Telepített eszközök beüzemelése dokumentáció szerint
Mit várunk Tőled:
  • Gyengeáramú vagy vagyonvédelmi rendszerek telepítésében/javításában szerzett tapasztalat
  • Mindennemű eszközrögzítéssel járó munkafolyamat ismerete (fúrás különböző anyagokba, rögzítés csavartól a ragasztásig)
  • B kategóriás vezetői engedély
  • Gyorsaság, pontosság, esztétikai érzék
  • Önálló munkavégzés képessége
  • Elvégzett munkákról egyszerűsített jelentés készítése
Előnyt jelent:
  • Elektromos területen szerzett tanulmányok
  • Általános felhasználói szintet meghaladó számítógépes ismeretek, Windows, Linux
Amit biztosítunk:
  • Kihívásokkal teli munkakör
  • Támogató, barátságos cégkultúra, jó hangulatú csapat
  • A teljesítmény elismerése
  • Több évtizedes, stabil hátterű, folyamatosan fejlődő hazai vállalkozás biztos háttere
  • Profi környezet, hosszú távú kapcsolat

Ha szívesen tartozna csapatukhoz, jelentkezzen szakmai önéletrajzával a rendszerünkön keresztül!

Hasonló pozíciók

FIZIKAI MUNKA / SZAKMUNKA | Veszprém megye

Ügyfelünk nemzetközi műanyagipari vállalatcsoport folyamatosan bővülő leányvállalata. Hozzájuk keresünk most ELEKTROMOS KARBANTARTÓ munkatársat. Ha szeretsz modern technológiával és gépekkel dolgozni, és stabil munkahelyet keresel, ez a Te lehetőséged! Munkavégzés helye: Peremarton-gyártelep (Veszprém megye). Megközelítés autóval (az üzemanyag költséghez a cég hozzájárul!!) Munkaidő: HÉTFŐTŐL PÉNTEKIG napi 8 óra, 3 műszakban, heti váltással. + alkalmankénti hétvégi ügyelet. Műszakok: 1. hét: 6.00 órától - 14.00 óráig, 2. hét: 14.00 órától -22.00 óráig, 3. hét: 22.00 órától - 06.00 óráig.

A hirdetés lejár 2 nap múlva
FIZIKAI MUNKA / SZAKMUNKA | Pest megye

Partnerünk 1990 óta foglalkozik ipari konyhatechnológiai rendszerek tervezésével, vendéglátóipari berendezések forgalmazásával, karbantartásával és szervizelésével. A kezdetek óta folyamatosan gyarapítják tapasztalataikat, mely garantálja minden meglévő és leendő Ügyfelük magas színvonalú kiszolgálását. Bővülő szervizcsapatukba keresnek most új munkatársat az alábbi pozícióba: SZERVIZTECHNIKUS

A hirdetés lejár 14 nap múlva

Megbízónk kisállateledelek gyártásával és forgalmazásával foglalkozó multinacionális, gyártó vállalat. Csapatukba keresünk új munkatársat az alábbi munkakörbe: IPARI VILLANYSZERELŐ

A hirdetés lejár 12 nap múlva