Állásajánlat: CAD ADATKEZELŐ (MÉRNÖKSÉG TÁMOGATÓ MUNKATÁRS)

Hivatkozási szám: MSTCADAD-0615

Pályakezdő informatikusként egy remek lehetőséget keresel?
Esetleg már van tapasztalatod CAD programozásban, és új irányba indulnál?

CAD ADATKEZELŐ - MÉRNÖKSÉG TÁMOGATÓ MUNKATÁRSAT KERESÜNK ÜGYFELÜNKHÖZ, TELJES BETANÍTÁSSAL!

Megbízónk fő profilja csúcsminőségű, egyedi gépek-, szerszámok és berendezések gyártása az autóipar számára és ezen gyártott eszközök széles körű szervizelése külföldön és belföldön.

Ha szeretnél a legfejlettebb technológiákkal dolgozó cégek egyikével dolgozni, és megfelelsz az alábbi követelményeknek, jelentkezz mielőbb!

Feladataid lesznek:

  • Adatbeérkezés dokumentálása, beazonosítása, adatarchiválás,
  • Adatállomány beszerzése, archiválása,
  • Érintettek értesítése e-mailben a beérkező / kiküldött adatokról,
  • Adatkonvertálás (Spinefire – 3D pdf adatok előállítása),
  • Adatállomány adatbázis aktualizálása, továbbítása.

Elvárások:
  • Középfokú informatikai végzettség,
  • Magabiztos középfokú angol nyelvtudás (szóban és írásban),
  • Pontos, precíz munkavégzés,
  • Rendszerszemléletű gondolkodás,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek.

Előnyök:

  • CAD programozói tapasztalat,
  • Adatkezelésben és adatfeldolgozásban, archiválásban szerzett tapasztalat,
  • Német nyelvtudás.

Amit kínálnak:

  • Pozícióhoz illeszkedő bérezés,
  • Rugalmas munkaidő,
  • Bejelentett alapbéren felül juttatási csomag,
  • Kiszámítható és erős, jövő orientált vállalat,
  • Innovatív környezet,
  • Családias, barátságos légkör.

Munkavégzés helye: Mór

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésed, pályázz magyar nyelvű önéletrajzod feltöltésével!