Állásajánlat: TERÜLETI KÉPVISELŐ

Hivatkozási szám: TERKEPVI-0610

Ki a Megbízónk?

Magyarország egyik legnagyobb könyvkiadója keresi új csapattagját az alábbi pozíció betöltésére:

TERÜLETI KÉPVISELŐ

Milyen feladatok várnak Rád?
  • Adott bolthálózatok látogatása
  • Leltározás
  • Könyv pótlások kiszállítása
  • Kint lévő készletek kezelése
  • Kapcsolattartás
  • Az ehhez tartozó adminisztráció elkészítése

Te vagy a megfelelő jelölt a pozícióra, amennyiben rendelkezel az alábbiakkal:

  • Jogosítvány és min. 1 éves vezetési tapasztalat 3,5 t haszongépjárművön
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Proaktivitás, eredmény-és megoldásorientáltság
  • Önállóság, jó problémamegoldó készség
  • Nagyobb fizikai terhelhetőség

A kiválasztási folyamatban előnyt jelent, de nem feltétel:

  • Kereskedelmi területen szerzett 1-2 éves tapasztalat
  • Képviselői szektorban szerzett 1-2 éves tapasztalat

Mi jár a munkádért cserébe?

  • Dinamikus, lelkes csapat
  • Jól felszerelt munkakörülmények
  • Céges telefon
  • Céges autó (3,5 t)
  • Bejelentett, versenyképes jövedelem

Munkavégzés helye - rugalmas, az alábbi régiókban:

  • Szombathely és vonzáskörzete
  • Székesfehérvár és vonzáskörzete
  • Cegléd – Kecskemét - Szolnok térsége
  • Debrecen – Hajdúböszörmény térségében

Ha a pozíció felkeltette érdeklődésed és szívesen csatlakoznál a csapatukhoz, jelentkezz szakmai önéletrajzoddal a rendszerünkön keresztül!