Állásajánlat: MÉRLEGKÉPES KÖNYVELŐ

Hivatkozási szám: MSTOPZBV-0609

Megbízónk több mint 10 éve számviteli és a jogi szolgáltatással foglalkozó, dinamikusan fejlődő cég. Partnereik számára könyvelési, bérszámfejtési szolgáltatást valamint adó és jogi tanácsadást nyújtanak.

Összetartó és barátságos csapatukba keresünk új kollégát a XIII. kerületbe (Váci folyosó) az alábbi pozícióba:

MÉRLEGKÉPES KÖNYVELŐ

Feladatok:
  • Teljes körű könyvelési feladatok ellátása
  • Analitikák, adóbevallások, havi/negyedéves adatszolgáltatások készítése
  • Tárgyi eszközök nyilvántartása
  • Éves zárások és a beszámolók összeállítása
  • Kapcsolattartás a könyvvizsgálókkal/adóhatósággal

Elvárások:
  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • Vállalkozások szakterületén szerzett ideálisan 1-3 éves gyakorlat
  • Aktuális adójogszabályok ismerete
  • Felhasználó szintű word, excel ismerete
  • Megbízhatóság, önállóság, logikus gondolkodás
  • Pontos, precíz, felelősség teljes munkavégzés
  • Elhivatottság a szakma iránt

Előny:
  • Szakirányú közgazdasági végzettség
  • Regisztrált mérlegképes könyvelői végzettség

Amit a cég kínál:
  • Kiváló munkát elismerő, támogató munkakultúra
  • Digitalizáció fontosságát felismerő, modern munkakörnyezet
  • Versenyképes fizetés
  • Teljes munkaidős, határozatlan idejű szerződés
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Próbaidő lejárta után home office-ból történő munkavégzés lehetősége
  • Barátságos munkahelyi légkör, összetartó csapat rendszeres közös programokkal

Munkavégzés helye: Budapest, XIII. kerület (Váci folyosó)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, küldje el nekünk önéletrajzát

Hasonló pozícióink

TELJES KÖRŰ KÖNYVELŐ