Állásajánlat: GÉPJÁRMŰ ÁTVEVŐ

Hivatkozási szám: GEPJATVE-0609

Szereted az új autókat? Jó szemed van és észreveszed a részleteket is?
Gyere hozzánk raktári átvevőnek gyárból frissen kijövő autókat ellenőrizni!

Cégünk egy ausztriai székhelyű cégcsoport tagja autóraktározással és autófuvarozással foglalkozik. Budaörsön, egy több mint 8000 autót befogadó autóraktárral és 85 autószállító kamionnal rendelkezünk.

Feladatok:
  • A nemzetközi autógyárakból közúton és vasúton a telephelyre beérkező gépkocsi rakományokat előre meghatározott, betanított ismeretek alapján ellenőrizni, átvizsgálni, az esetleges sérüléseket, hiányokat regisztrálni
  • Egyenként átvenni a gépjárműveket egy előre meghatározott tartozéklista alapján, amely márkánként eltérő is lehet
  • A gépjárműveket a telepi raktározásra előkészíteni
  • Kiszállítás előtt végellenőrzési feladatokat ellátni
Munkaidő:
  • H-P: 07:00-15:40
  • Öt hetente egy hét ügyelet, amikor kb. 17 óráig szükséges bent maradni.

Munkavégzés helye:

  • Budaörs
Elvárásaink:
  • B kategóriás jogosítvány
  • Tiszta erkölcsi bizonyítvány
  • Fizikai alkalmasság
  • Megbízható, precíz, korrekt személyiség
  • Jó csapatjátékos
Mit nyújtunk?
  • Változatos, bejelentett munka, jó csapat, stabil cég, munka- és védőruha

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésed, jelentkezz önéletrajzoddal a rendszerünkön keresztül!