Állásajánlat: SENIOR IT BUSINESS ANALYST

Hivatkozási szám: SITBUSAN-0609

Mivel foglalkozik Partnerünk?

Informatikai rendszerekkel, melyek teljesen új alapokra helyezik az energiával való kereskedelem, szállítás, tárolás, termelés üzleti lehetőségeit. Fiatalos cég, nemzetközi mércével mérve is unikális kompetenciákkal, kategóriateremtő megoldásokkal. Szakértő csapatuk rendkívül gyorsan bővül, a gáz- és villamosenergia-piac legnagyobb szereplői számára dolgoznak itthon és külföldön.

SENIOR IT BUSINESS ANALYST pozícióba keressük új munkatársukat budapesti irodájukba energiapiaci IT rendszerek tervezésében való részvételre, későbbiekben energiapiaci szakértői terület teljes körű ellátására és az ügyféllel történő egyeztetések megvalósítására.

Milyen elvárásoknak kell megfelelned?

  • Felsőfokú műszaki / gazdasági végzettség
  • Legalább 5 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • IT rendszertervezési készségek (üzleti és rendszerspecifikációk készítése)
  • Üzleti gondolkodásmód, kreativitás, kezdeményezőkészség
  • Erős csoportmunka készségek
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • Önálló munkavégzés képessége
  • Pontosság, precizitás

Milyen feladatok várnak Rád?
  • Liberalizált energiapiaci működést támogató szoftverfunkciók definiálásában való részvétel
  • IT rendszerek tervezésének támogatása
  • Szakmai egyeztetéseken való részvétel
  • Bekapcsolódás az energiapiaci társaságokkal való szakmai és kereskedelmi egyeztetésekbe, kapcsolattartásba

Előnyt jelent:
  • IT projekt menedzseri tapasztalat (pl. szoftverfejlesztési vagy implementálási munkacsoportban)
  • Rendszerszervezési módszertanok ismerete
  • 715/2009-es EU direktíva ismerete
  • VET (Villamosenergia törvény) ismerete
  • GET (Gáz ellátási törvény) ismerete
  • Energetikai, energiakereskedelmi végzettség
  • Kockázatkezelési vagy portfólió-menedzsment gyakorlat
  • Tanácsadói tapasztalat
  • Az angol mellett további európai nyelvek ismerete

Mit kapsz munkád megbecsüléseként?
  • Versenyképes jövedelmet és bónuszokat
  • Munkádat egy agilis, fiatalos csapatban végezheted, SCRUM módszertanban
  • Stabil lehetőséget, hosszútávú perspektívát
  • Business Coaching-ot
  • A legkorszerűbb eszközöket
  • Nemzetközi projektekben való részvételt
  • Karrier és tanulási, továbbképzési lehetőséget
  • Rendszeres csapatépítőt, családi napokat, céges síelést
  • Szakmai kiteljesedést (képzések, publikációs lehetőségek)

Munkavégzés helye
  • BUDAPEST

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésed kérjük, szakmai magyar ÉS angol nyelvű önéletrajzoddal jelentkezz a rendszerünkön keresztül!