Állásajánlat: RENDSZERGAZDA / Budapest

Állásajánlat: RENDSZERGAZDA
Hivatkozási szám: RENDSZER-0608

Partnerünk hiszi, hogy a játék a tanulás a szocializálódás, a személyiség kibontakozásának és alakításának fontos eszköze, amely végigkíséri az embereket egy életen át. Céljuk, hogy országos szinten ismert és elismert márkanévvé váljon, amely folyamatos fejlődésével és a piaci igények követésével képes megőrizni vonzerejét minden generáció számára.

Csapatukba keresünk most új kollégát az alábbi pozíció betöltésére:

RENDSZERGAZDA

Feladatok:

  • Informatikai rendszerek üzemeltetése, fejlesztése, rendszerfelügyelete
  • LAN, Wifi üzemeltetés
  • Notebook-ok, desktop gépek telepítése, software és hardware szintű karbantartása
  • Perifériák üzemeltetése (nyomtatók, vonalkód olvasók, stb…)
  • Hálózati biztonság, vírusvédelem kialakítása, üzemeltetése
  • Helyi hálózat fejlesztése, karbantartása
  • Aktív hálózati eszközök menedzselése
  • Üzemzavar elhárításban való részvétel
  • Hiba bejelentések kezelése, megoldása
  • Felhasználók támogatása
  • Az informatikai szakterülettel kapcsolatos adminisztratív feladatok elvégzése

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • 3-5 éves tapasztalat IT support/üzemeltetés területen, hardware és software hibaelhárításban
  • Rendszerető, precíz és igényes munkavégzés
  • ’Gazda’ szemléletmód a rá bízott területen
  • Csapatjátékosként kölcsönös, támogató együttműködés az IT csapat munkatársaival
  • ’B’ kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlat
  • Linux szerveres tapasztalat

Előnyök:

  • Script ismeret
  • SQL ismeret
  • Hyper-V, VMware ismeret
  • Kiskereskedelmi hálózat üzemeltetésben jártasság

Juttatások, ajánlat:

  • Csapatban dolgozó, együttműködő, egymás munkáját támogató környezet
  • Versenyképes juttatás Cafeteria csomaggal
  • Piacvezető kereskedelmi cég, változatos kihívásokkal
  • IT fejlesztésekben önálló javaslatok alapján is történő fejlesztések
  • Laptop, telefon

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésed, kérjük szakmai magyar nyelvű önéletrajzoddal jelentkezz a rendszerünkön keresztül.

Munkatapasztalat:

  • 3-5 év

Pozíció területei:

  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: Rendszeradminisztrátor/Rendszergazda
  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: IT Support/Helpdesk

Pozíciószint:

  • Beosztott

Hasonló pozícióink

RENDSZERADMINISZTRÁTOR