Állásajánlat: MOBILTELEFON SZERVIZES

Hivatkozási szám: MOBILSZE-0604

MOBILTELEFON SZERVIZES ÁLLÁSLEHETŐSÉG!

Pályakezdőként keresed új szakmai kihívásod? Vagy akár már van 1-2 éves szerviztechnikusi tapasztalatod?

Szívesen dolgoznál egy elismert cégnél, ahol folyamatos fejlődési és anyagi előrelépési lehetőség vár?

Az alapbéren felül szeretnél Cafeteriát, valamint teljesítményarányos bónuszt is?

Ha ezekre a kérdésekre igen a válaszod, ne keresgélj tovább, ez a te jövőbeli állásod!

Ki a Megbízónk?

Partnerünk az egyik vezető after-sales szolgáltatásokat nyújtó cég a régióban. A cég fő profilja a mobiltelefonok javítása. A több mint 300 főt foglalkoztató vállalat többek között az alábbi gyártók hivatalos magyarországi szerviz partnere: Alcatel, Apple, ASUS, Blackberry, CAT, Huawei, Lenovo, LG, Samsung.

Csapatuk bővülése céljából keresünk most új kollégákat az alábbi pozíció betöltésére:

MOBILTELEFON SZERVIZES

Milyen feladatok várnak Rád?
  •  Beérkezett készülékek diagnosztizálása, hibakeresés
  •  GSM készülékek modul szintű javítása, alkatrészek cseréje
  •  A javítási munkálatok adminisztrációja
  •  A munkalapokon szereplő tartozékok egyeztetése, ellenőrzése
  •  Kapcsolódó területekkel való folyamatos együttműködés

Milyen elvárásoknak kell megfelelned a pozíció betöltéséhez?

  • Szakirányú műszaki végzettség-elektronikai vagy mechanikai műszerész
  • Pályakezdő / hasonló munkakörben szerzett tapasztalat / összeszerelésben, egyedi gyártásban szerzett tapasztalat
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Kézügyesség
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Megbízhatóság

Milyen juttatások várnak a pozícióért cserébe?

  • Pozíciótól függő alapbér (műszerész pozícióban:Bruttó 265.000 - 290.000 Ft, szerviztechnikusi pozícióban: Bruttó 295.000 - 350.000 Ft)
  • Teljesítményarányos bónusz
  • Bruttó 30.000 Ft Cafeteria
  • 100%-os bejárás támogatás tömegközlekedéssel, 15 Ft/km autóval

Amennyiben felkeltette a pozíció az érdeklődésed, várjuk jelentkezésed szakmai önéletrajzoddal rendszerünkön keresztül!

Munkavégzés helye: Budaörs