Állásajánlat: BIZTONSÁGTECHNIKAI TERVEZŐMÉRNÖK

Hivatkozási szám: MSTOBIZT-0526

Ügyfelünk egy 30 éve működő, biztonságtechnika területén vezető szerepet betöltő magyar tulajdonú cég. Fő tevékenységi köre biztonságtechnikai berendezések és rendszerek gyártása, tervezése, telepítése és karbantartása.
Hosszú távú munkavégzésre dinamikus és felelősségteljes hozzáállással

BIZTONSÁGTECHNIKAI TERVEZŐMÉRNÖK

pozícióba keresünk munkatársat.

Feladatok:
  • Biztonságtechnikai rendszerek (behatolásjelző, tűzjelző, beléptető rendszerek, videorendszerek) tervezése
  • Komplett ajánlatok készítése és dokumentálása
  • Projektek menedzselése

Amit nyújtunk:
  • Folyamatos fejlődés (BIM tervezés elsajátítása, stb)
  • Ipari és high-tech technológiákhoz való hozzáférés
  • Kiemelt projektek és objektumok tervezése
  • Családias munkakörnyezet
  • Főállású munkavégzés

Követelmények:
  • Biztonságtechnikai mérnök, villamosmérnök végzettség
  • Minimum 2-3 éves ezen a területen szerzett tapasztalat
  • AutoCad vagy azzal egyenértékű szoftver ismerete,
  • Vagyonvédelmi rendszertervező igazolvány

Előnyök:
  • Tűzvédelmi szakvizsga bizonyítvány megléte
  • Angol műszaki nyelv ismerete
  • "B" kategóriás jogosítvány

Munkavégzés helye:
  • Budapest

Kérjük jelentkezéséhez csatolja részletes szakmai önéletrajzát!