Állásajánlat: KERESKEDELMI ASSZISZTENS (6 ÓRÁS RÉSZMUNKAIDŐ)

Hivatkozási szám: MSTOKERE-0522

Megbízónk egy budapesti jelöléstechnikai berendezések forgalmazásával, műszaki segítségnyújtással és technológiai tanácsadással foglalkozó cég. Csapatuk bővítésére keresünk új munkatársat
KERESKEDELMI ASSZISZTENS (6 órás részmunkaidő)
pozícióba.

Feladatok:
  • Posta kezelése
  • Ajánlatok rögzítése és nyomon követése
  • Partnerekkel és szállítókkal való kapcsolattartás
  • Megrendelések kiadása
  • Szállítási folyamatok követése
  • Szállítólevelek és számlák kiállítása és kezelése
  • Banki utalások figyelemmel kísérése
Elvárások:
  • Középfokú végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Microsoft Office felhasználói szintű ismerete
  • Alapfokú angol nyelvtudás
Előny:
  • Áruforgalmi rendszer használatában szerzett gyakorlat (SAP, Navision)

Amit a cég kínál:
  • Piacképes fizetés
  • Bejárási támogatás
  • Rugalmas munkaidő
  • Home office lehetőség
Munkavégzés helye:
  • Budapest, XVII. kerület
Amennyiben felkeltette érdeklődésed a pozíció, kérjük jelentkezz rá rendszerünkön keresztül magyar nyelvű önéletrajzoddal!